Możecie polecić jakiś żłobek we Wrocławiu

Zaczęty przez Maciuszek78, Lipiec 28, 2021, 01:21:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78


Możecie polecić jakiś żłobek we Wrocławiu, który wiadomo, że funkcjonuje na dobrym poziomie i można tam liczyć na opiekę, która będzie na dobrym poziomie. Jeśli coś ewentualnie pod takim kątem możecie polecić to dajcie znać.

Depta77

Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia zarówno ze żłobkiem jak i przedszkolem Fair Play na Fabrycznej (www.przedszkolefairplay.wroclaw.pl). Placówka jest bardzo dobrze zorganizowana, funkcjonuje na wysokim poziomie i faktycznie dbają o to, by dzieci miały jak najlepsza opiekę a jednocześnie jest cały czas bardzo dobry kontakt z tą placówką. Więc wychodzi to na plus jeśli chodzi o organizację tej opieki.

zoja80

Pewnie, że mogę. Sprawdź w swojej okolicy lokalizacje https://www.wioski.co/misja-wiosek . Znajdziesz tu wysokiej jakości żłobki, przedszkola, punkty opieki dziennej, szkoły oparte na wartościach rodzicielstwa bliskości, komunikacji bez przemocy i pedagogice podążającej za dzieckiem. To organizacja, która wciąż się tworzy. Działa w szacunku do różnorodności i praktykuje komunikację w ramach porozumienia bez przemocy. Chcą, aby wszystkie dzieci miały dostęp do środowiska edukacyjnego opartego na zabawie i relacjach, przestrzeni, gdzie ich cudowne pomysły oraz człowieczeństwo będzie celebrowane, po to, by stworzyć jak najlepsze możliwości ich rozwoju społecznego, fizycznego i poznawczego.