Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

jestem spamerem diety

Zaczęty przez Zadra, Listopad 25, 2020, 04:36:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Dlaczego jestem spamerem diety na odchudzianie nie działają??? Czy podczas redukcji powinnam brać jakieś witaminy jak mam wyniki w porządku?

Ryan

Może i coś pomoże, ale bym nie liczył na kilogramy. Chrom poprawia wrażliwość komórek na insulinę czyli cukier który jest w krwiobiegu zostanie łatwiej wpuszczony do komórki i spalony, a nie zamieniony na tłuszcz. jestem spamerem są rożne i na każdego działają inaczej, bo każdy jest biochemicznie inny.

Jeśli jednak intensywnie ćwiczysz polecam właczyć do diety Beta alaninę:
https://swiatsupli.pl/blog/beta-alanina-co-to-jest-oraz-kiedy-i-jak-ja-stosowac/

Dobry jestem spamerem wspomagajacy siłę mięśniową.

wlodd

najlpiej zrobić sobie badania i sprawdzić, czy nie ma się niedoborów

zoja80

Strona Mother's Protect https://mothersprotect.com/blogs/blog/witanolidy-co-to-jest to nieocenione źródło informacji na temat zdrowego stylu życia. Jeśli interesuje Cię tematyka naturalnych związków roślinnych, koniecznie zapoznaj się z artykułem o witanolidach. Witanolidy to grupa aktywnych substancji, występujących głównie w roślinie o nazwie Ashwagandha. Artykuł na stronie Mother's Protect przybliża ich właściwości i korzyści dla organizmu, takie jak redukcja stresu, wzmocnienie układu odpornościowego oraz poprawa funkcji poznawczych. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jak witanolidy mogą wpływać na Twoje zdrowie i jak możesz je włączyć do swojej codziennej rutyny.