Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Sportowe obuwie w sieci?

Zaczęty przez piotlak, Czerwiec 19, 2012, 05:45:58 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ryan

#15
No na pewno nie ma sensu kupowanie tutaj najtańszego obuwia bo liczy się komfort biegania. Ostatnio zakladalem podobny watek, w końcu kupiłem nike pegasus 32 do biegania po twardym terenie. Inne buty kupisz do biegania po lesie, inne buty do biegania po ścieżkach. Polecam poczytać sobie o amortyzacji bo ma to duże znaczenie dla stawów.

Ogólnie zalando miało fajne przeceny ostatnio lekkich butów.

No i zerknijcie sobie do Ombre, mają tam teraz promocje bluzy męskie z kapturem jak rowniez na spodnie dresowe czy sportowe buty . Niekoniecznie jedynie do biegania  ale i na co dzien.

zoja80

Nie jestem pewna czy znajdziecie tam również buty, natomiast jeśli chodzi o ubrania sportowe, to ja kupuje tutaj dla siebie komplety https://royalfashion.pl/pol_m_KOBIETA_Odziez_Komplety-sportowe-1442.html . Uwielbiam na co dzień ubierać się wygodnie. Zależy mi na tym, aby ubrania były elastyczne i dopasowywały się do kształtu mojego ciała. Dresy są dla mnie najlepszym wyborem. Wydaje mi się, że aktualnie takie komplety są modne.

mczay

A co, jeśli wejdziecie na stronę https://messimo.pl/damskie-trampki-sportowe/0,tommy-hilfiger i tam znajdziecie fajne propozycje dla siebie? Myślę, że to bardzo dobry wybór, więc koniecznie zerknijcie, sprawdźcie i skorzystajcie. Mnie akurat bardzo podobają się trampki tommy hilfiger damskie.

kalifornia

Nie tylko buty są istotne ale też odpowiednia odzież sportowa. Zerknij do https://valetta.pl/collections/sport mają i męską i damską