Bieżnia a odchudzanie - czy to skuteczne

Zaczęty przez Hanso, Maj 29, 2013, 10:32:38 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wilm

Cytat: agamk w Czerwiec 04, 2019, 05:22:52 PM
Bieganie to świetna sprawa, a najlepsza na świeżym powietrzu :) Ja wróciłam do tego po długiej przerwie i robię sobie póki co marszobiegi :)

Jasne,ze bieganie na świeżym powietrzu jest korzystne, jednak nie każdy ma na tyle samozaparcia aby na świeżym powietrzu biegać. Sam nie mam ochoty na bieganie podczas brzydkiej pogody. Szczególnie gdy jest poniżej zera.

Jeśli macie odpowiednio dużo miejsca w domu to kupienie biezni nie jest wcale takim głupim pomysłem Taka bieżnia moze zmotywować do codziennego biegania. Polecam przejrzeć sobie bieżnie w Spokey  - jeśli mogę coś zasugerować to najlepiej jest zdecydować sie na elektryczną jest jedynie niewiele droższa od magnetycznej ale bieżnia taka daje o wiele wieksze mozliwości.

ciri

Ja zamówiłam bieżnie z tej strony https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html. Cena bardzo atrakcyjna w stosunku do innych sklepów wiec grzechem było nie skorzystać

dorotakowalczyk

Biegam od 3 miesięcy. Schudałam 13 kg.
Ważne jednak jest to aby nie kupować bieżni elektrycznej a bieżnie napędzaną siła własnych nóg.
Wejdź na mojego bloga https://blogdoroty.pl

Zadra

Myślę, ze warto jest na pewno przyjrzeć się temu co się podjada. Bardzo wiele osób podjada pomiędzy posiłkami dostarczając tym samym duże ilości energii które przekraczają zapotrzebowanie energetyczne danej osoby. W tej sytuacji odchudzenie się jest ciężkie nawet jeśli się ćwiczy.... Dobrze jest na pewno czytac sobie o tym ile co ma kalorii ( potem wiedza ta wchodzi nam juz w krew i możemy na oko ocenić jak coś jest kaloryczne).
Na odchudzanie dobry jest równiez olej MCT. Robiono odpowiednie badania. U ludzi spożycie MCT przez 4 tygodnie powodowało wzmożone wydatkowanie energetyczny, spalanie tłuszczu i utratę masy ciała . Poczytajcie sobie o tym od Aura Herbals: https://auraherbals.pl/