Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Pływanie.

Zaczęty przez Avenix, Kwiecień 20, 2010, 12:35:12 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Benko

Pływanie obok biegania to moje ulubione sporty.

cream76

Mam takie szybkie pytanko, kiedyś jak się wchodziło na halę główną (basen rekreacyjny) we wrocławskim parku wodnym, to po prawej był basen (chyba 25m) do pływania - co tam teraz zrobili? Czy przenieśli go na zewnątrz? Czy na basenach rekreacyjnych mozna popływać tak normalnie? bo na sportowy to raczej mam za słabą kondycję. zależy mi na rekreacyjnym z opcją popływania...

jamie

To może najpierw minibasen spa Sundance? Ja nie umiem pływać, a uwielbiam przesiadywać w wodzie i jak dla mnie to to jest świetne rozwiązanie. I dobre dla zdrowia.

kiperek

ja niestety nie umiem pływać

marcinkowalczuk


Zadra


zoja80

Najbardziej z moją przyjaciółką lubimy chodzić na basen i tam wspólnie spędzać czas. Niestety nie każdy lubi pływać, na przykład jej dzieci nie umieją i przez to nie lubią z nami chodzić, a przecież to takie super zajęcie. Co myślicie o lekcjach nauki pływania dla nich? https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-dla-dzieci/ takie coś chciałam podesłać przyjaciółce, aby jej polecić, dajcie znać co myślicie.

zoja80

Firma Sportfun jest świetnym wyborem dla osób, które chcą nauczyć się pływać lub poprawić swoje umiejętności. Mają wysokiej jakości programy nauki pływania dla dorosłych, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, zajrzyjcie na stronę https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-dla-doroslych/ gdzie możecie się wszystkiego dowiedzeić

kaszka

Pływam regularnie, chodzę z mężem na basen. A nie było mi łatwo się nauczyć bo mocno bałam się wody. Ale trafiłam na dobrego instruktora i daliśmy radę. Są szkoły pływania w każdym mieście, w Warszawie jedna z nich to https://www.123plywamy.pl/ gdzie mają podejście do kursantów.

zoja80

Moja koleżanka zdecydowała się na naukę pływania dla dorosłych w https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-dla-doroslych/ i jest bardzo zadowolona z efektów. Przez wiele lat unikała wody ze względu na brak umiejętności pływania, ale po rozpoczęciu kursu zauważyła ogromną poprawę. Instruktorzy w SportFun są profesjonalni i wykazują dużą cierpliwość, pomagając uczestnikom zbudować pewność siebie w wodzie. Koleżanka docenia indywidualne podejście instruktorów, którzy dostosowują zajęcia do jej poziomu i tempa. Teraz czuje się pewniejsza i bardziej komfortowa w wodzie, co otworzyło przed nią nowe możliwości aktywności wodnych. Jeśli zastanawiasz się nad nauką pływania dla dorosłych, polecam SportFun.

mczay