Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Jakie sporty uprawiacie?

Zaczęty przez Dinozaur, Wrzesień 27, 2008, 06:21:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ryan

#135
U mnie w mieście jest taka szkoła skoków ze spadochronem i nie jest to jakieś drogie, taki skok to koszt kilkuset zlotych. Jednak sam nie wiem czy bym się zdecydował. Skok trwa minutę a poza tym nie mam ciagot do takich rzeczy ;)  Może jeśli ktos lubi takie rozrywki to skoczy, sam jednak podziękuję.

Wolę bardziej standardowe sporty
rower
biegani

ciri

#136
ja dużo ćwiczę na siłowni, ale męczą mnie dojazdy i ceny. myślę, że domowa siłownia byłaby lepszym rozwiązaniem. znajomy, który zna się na temacie polecił profesjonalny sklep z wyposażeniem do siłowni i myślę, że chyba się zdecyduję

zoja80

#137
Moim hobby zdecydowanie jest bieganie. Jednak warto pamiętać, że podczas biegania bardzo łatwo o kontuzję. Jak to mówią sport to zdrowie, aczkolwiek często powoduje on kontuzje lub ból. Tutaj warto zajrzeć i zapoznać się z treścią artykułu, który może okazać się pomocny dla biegaczy zawodowych, jak i amatorskich

mczay

Tutaj https://www.iforbet.pl/gry-sporty-wirtualne/koszykowka też dużo przydatnych informacji znajdziecie. U bukmacherów można sobie dorobić, jak ktoś ma wiedzę i trochę szczęścia. To i to na zakładach jest niezbędne moim zdaniem. Trzeba śledzić wszystko na bieżąco.

zoja80

Jeszcze innym moim hobby jest pływanie skuterem wodnym, uważam że jest to naprawdę fajna aktywność. W ubiegłym roku wykonałam wszystkie potrzebne licencje dzięki pomocy od firmy https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/details,1,1,10,szkolenie-na-uprawnienia-do-prowadzenia-motorowki-i-skutera-wodnego.html jeżeli jesteście zainteresowani takim czymś to wam polecam

barka

Ze swojej strony natomiast polecam grę w squasha. Początkowo nie byłam przekonana, ale spróbowałam i mega mi się spodobała taka forma aktywności. Pamiętajcie jednak, ze bardzo ważny jest tu sprzęt i obuwie. Najlepiej kupić je w takim miejscu jak https://www.squashtime.pl/buty-meskie-c-2.html gdzie macie pewność co do jakości.

barka

Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać euro w przyszłym roku! Odkąd pamiętam, to pasjonuję się piłką nożną. Dlatego też, chciałabym wam polecić stronę https://tixarea.com na której bez najmniejszego problemu możecie zamówić bilety, jeszcze dzisiaj!

zoja80

Witam, ja lubię sporty wodne oraz na świeżym powietrzu, więc zależy mi na tym,by dobrze wybrać odpowiednie rodzinne wakacje. Co uważacie na temat wakacji w Jastarni? https://czystejeziora.pl/172-do-poczytania/do-poczytania/2466-jakie-sa-atrakcje-w-jastarni-poza-sezonem Co sądzicie? Zachęcam do dyskusji i komentowania, jesli macie swoje ulubione sporty wodne.

barka

Aktywność fizyczna jest ważna w życiu każdego z nas. Jeśli nie macie możliwości trenowania żadnego sportu, to chociaż pilnujcie ilości krokow. Na stronie https://pro-zegarek.pl/a/ztaj,ile-krokow-dziennie-powinno-sie-robic pojawił się ostatnio artykuł, o tym ile kroków każdy z nas powinien wykonać w ciągu dnia.

balerina

nie wiem czy to taki typowy sport :D ale tańcze.. ruch i muzyka to moje zycie, chodze do szkoly tanca w Łodzi https://www.spot66.pl/dlaczego-warto-zapisac-sie-do-szkoly-tanca/