Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Ochrona paznokci

Zaczęty przez wilhelmdilthey, Marzec 29, 2021, 11:00:28 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

wilhelmdilthey

Cześć, wiele z was dziewczyny robi sobie często paznokcie hybrydowe. Czasami spotykałem się nawet z tym, że nie dla wyglądu, tylko po prostu żeby poplotkować ze znajomą kosmetyczką. Moim zdaniem niestety trzeba uważać z hybrydami, ponieważ zbyt częste ich stosowanie może osłabiać strukturę paznokcia oraz po prostu go niszczyć. Przeczytacie o tym więcej w tym https://www.biotebal.pl/mocne-paznokcie/jak-uratowac-zniszczone-paznokcie-po-hybrydzie-i-innych-zabiegach artykule.

barka

Ja od dłuższego czasu chodzę na paznokcie do Easy Nails we Wrocławiu i nie mam z nimi żadnego problemu. Dodatkowo zaglądam na ich bloga: https://easynails.pl/wiosenne-stylizacje-paznokci-pastele-french-baby-boomer/ gdzie zawsze dowiem się czegoś nowego na temat aktualnych trendów w stylizacji paznokci.

inera

Jednak chodzenie do kosmetyczki to spory wydatek. Nie wiem czy nie lepiej lakiery hybrydowe zamawiać i w domu sobie nie robić stylizacji paznokci. Nauka wcale nie jest taka trudna, a można sporo zaoszczędzić

zoja80

Moim zdaniem na kosmetyczce nie ma co oszczędzać. Warto na tego typu usługi umawiać się do profesjonalistki, która odpowiednio zadba o higienę, jak i o wykonanie usługi. Po mojej ostatniej wizycie na pedicure nabawiałam się grzybicy, która teraz muszę leczyć laserowo w tym gabinecie https://derm-al.pl/pl/laserowe-leczenie-grzybicy-paznokci . Mimo że zaoszczędziłam na paznokciach, teraz muszę poddać się leczeniu.