Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Drzwi zewnętrzne

Zaczęty przez ciri, Luty 27, 2016, 01:06:28 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ciri

Co powinny mieć drzwi zew by były one odporne na włamiania i były dźwiękoszczelne  ? Orientuje się ktoś?

jamie

Kup sobie antywłamaniowe drzwi z Gerdy.

tomeh

Jak to co powinny mieć drzwi, być grube ze zbrojeniem oraz przede wszystkim na kilka sztab zamykanych w różnych miejscach a także mieć wzmocnienia przy zawiasowe.
totemat.pl - z filmami i artykułami

Gorbatshov

Drzwi wewnętrzne są bardzo ważne. Nie powinno się kupować ich pochopnie.

Belamie

W przypadku drzwi zewnętrznych niezbędne jest połączenie zarówno estetyki, jak i odpowiednich zabezpieczeń antywłamaniowych. My w naszym nowym domu zdecydowaliśmy się na zamontowanie drzwi marki Vikking, które zakupiliśmy w salonie Domega domega.pl/drzwi-zewnetrzne-vikking/ . Są one również bardzo dobrą barierą termiczną, która chroni przed przenikaniem zimna z zewnątrz. Firma zajęła się także transportem oraz profesjonalnym montażem dzięki czemu mamy pewność, że wszystko zostało zrobione należycie.

Lady

Bardzo ładne a przy tym porządne drzwi wejsciowe ma firma KMT. My mamy u nich kupiony model Passive 75 - z bardzo dobrym współczynnikiem izolacji termicznej i zamkiem hakowo-listowym, który zapewnia duży komfort zamykania. No i dodatkowy bardzo ważny aspekt - drzwi kwalifikują się do programu rządowego "Czyste Powietrze" a więc można na ich zakup dostać  dotacje - nawet 60% ich ceny.