Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Domieszki, maszyny dla firm budowlanych.

Zaczęty przez Kimono, Luty 11, 2013, 01:29:59 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kimono

Strona www.kontex.poznan.pl jest strona firmy, która ma w swojej ofercie blaty produkcyjne, wibroprasy, domieszki do betonu i różne inne rzeczy, które powinny zainteresować osoby z działu zaopatrzenia firm budowlanych. Zapraszamy.

jamie


zoja80

Myślę, że na każdej budowie przyda się również maszyna do piaskowania. Tutaj warto zajrzeć i zapoznać się z pełnym asortymentem https://www.contracor.com.pl/waz-extra-blast.php . Mają tam w sprzedaży różnego typu piaskarki. Można się tam również zaopatrzyć w akcesoria czy też ubrania ochronne. Oferta jest tam niezwykle kompleksowa. Warto zawsze stawiać na jakość, aby świadczyć usługi na wysokim poziomie.

wilhelmdilthey

#3
Jako właściciel firmy budowlanej, często korzystam z różnego rodzaju maszyn i narzędzi, które pomagają przy realizacji projektów. Najczęściej są to ciężkie maszyny i roboty, bo w moim przypadku główną część oferty stanowią prace wyburzeniowe. Macie pod kątem takich urządzeń swoich ulubionych producentów? U mnie zdecydowanie jest to Husqvarna. Polecam przejrzeć co mają w ofercie na https://www.husqvarnaconstruction.com/pl/sprzet-wyburzeniowy/, bo są to raczej sprzęty, które ciężko dostać gdziekolwiek indziej. W asortymencie są m. in. młoty wyburzeniowe czy profesjonalne roboty wraz z dodatkowym wyposażeniem. Te maszyny są nie tylko bardzo wydajne, ale również zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. W firmie mam kilka sztuk tych ostatnich i muszę powiedzieć, że naprawdę robią robotę.

zoja80

Witajcie! Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić firmę Contractor https://www.contracor.com.pl/ , która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości piaskarek. Ich oferta obejmuje różne modele, dostosowane do różnych potrzeb i zastosowań. Piaskarki Contractor są znane ze swojej niezawodności, efektywności i solidnej konstrukcji. Bez względu na to, czy potrzebujesz piaskarki do prac profesjonalnych czy domowych, firma Contractor z pewnością ma odpowiednią maszynę dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi, aby dowiedzieć się więcej o ich asortymencie!