Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Patriotyzm

Zaczęty przez sabatwish95, Wrzesień 29, 2011, 10:46:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sabatwish95

Czy są jeszcze patrioci na tej sali? Rzadko się ostatnimi czasy z nimi widzę...

tomeh

Powiem jedno czego nie mówią w mediach - Każdy patriota jest nacjonalistą bo inaczej nie jest to możliwe ale nie każdy nacjonalista jest patriotą. A ja jestem myślę że obydwoma.
Serwis tematyczny ToTemat - z filmami i artykułami

majer

Trafnie to określiłeś:) Liczę a to, że są jeszcze prawdziwi patrioci. Natomiast śmieszą mnie dresiki w bluzach z orłem, który wygląda jak pijany bo się przewraca (słaba grafika/profanacja godła).

Wilm

#3
Żyję sobie od lat na wynajmie i tylko patrzę jak wizja własnych czterech kątów odpływa na białym obłoczku marzeń w siną dal.
Wiem, ile zarobię na koniec miesiąca dzięki kalkulatorom polskiego ładu. Mam dosyć komfortową sytuację finansową jeśli chodzi o domowy budżet miesięczny, więc nie gryzę paznokci z przerażenia, a złość na obecną sytuację jest już tak wysoka, że chyba nie da się mnie bardziej zdenerwować. Żyję sobie więc tak od wyborów do wyborów, od protestu do protestu i przyglądam się niemocy i chyba pewnej niezrozumiałej obojętności społeczeństwa na zaistniałą sytuację.
Staram się mimo wszystko oszczędzać, chociaż te oszczędności to moim zdaniem tylko kropla w morzu potrzeb. Nie podchodzę do tego drastycznie, bo zawsze miałam podejście, że oszczędzać trzeba, więc też chyba nie bardzo mam z czego ciąć. Mimo wszystko nadal planuję życie do przodu: wkłady własne, wakacje, wyjścia i wydarzenia.