Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#1
Dyskusja / Odp: Organizacja imprezy integ...
Ostatnia wiadomość przez kaszka - Styczeń 27, 2023, 10:09:16 PM
Może impreza tematyczna ze strojami i przebieraniem? To dobry pomysł na taką imprezę integracyjną, jeśli ma być ona w pełni na luzie to naprawdę można iść w tym kierunku. W poszukiwaniu odpowiednich strojów na taką okazję odsyłam na stronę sklepu https://partytime.pl/pl/c/Stroje/70 . Znajdziecie tam stroje policjantki, bogini czy indianki.
#2
HydePark / Odp: nadanie paczki paletowej
Ostatnia wiadomość przez mczay - Styczeń 27, 2023, 05:51:02 PM
Jeśli nadajecie taką paczkę bezpośrednio z własnego magazynu, to na pewno zajmujecie się tym na co dzień i to w większej ilość. Pamiętajcie jednak, że najważniejsze jest to, aby przy przesyłkach paletowych całą paletę odpowiednio zabezpieczyć. Do tego wszystkiego na pewno świetnie sprawdzą się owijarki do palet .
#3
Komputery / Odp: Program magazynowy
Ostatnia wiadomość przez mczay - Styczeń 27, 2023, 05:42:26 PM
Jestem za tym, aby korzystać z takich programów, no ale prawda jest taka, że sam program nie będzie w stanie wiele zdziałać. Ale wiadomo, że nic nie zastąpi pracy wielu osób, jak i jednocześnie nic nie zastąpi maszyn. A takich możecie szukać sobie bezpośrednio u producentów lub u różnych firm. Polecam zainwestować sobie w owijarki do palet .
#4
Szkoła i nauka / Odp: System magazynowy do firm...
Ostatnia wiadomość przez mczay - Styczeń 27, 2023, 10:25:52 AM
W magazynie, moim zdaniem, nie może zabraknąć owijarek. Super, że możecie się na takie propozycje zdecydować i jest to propozycja warta zainwestowania. Co do konkretnych propozycji to muszę Wam podpowiedzieć, że owijarkami zajmuje się firma www.owijarkidopalet.info . Nie tylko kupicie tam owijarki, ale również i znajdziecie serwis.
#5
HydePark / Odp: allegro- dobry kurier
Ostatnia wiadomość przez mczay - Styczeń 27, 2023, 02:52:34 AM
Większość sklepów internetowych, które są nieco większe, mają swoje magazyny. Dzięki temu można zatrudnić pracowników oraz zadbać o odpowiednie maszyny - dzięki temu bez żadnego problemu realizacja zamówień jest błyskawiczna. Wracając do tematu maszyn, polecam zerknąć na owijarki do palet . Okazuje się, że to naprawdę wygodne rozwiązanie.
#6
HydePark / Odp: Bezpieczeństwo w pracy
Ostatnia wiadomość przez zoja80 - Styczeń 26, 2023, 11:05:08 PM
Bardzo fajny temat, z chęcią się wypowiem na ten temat, do bezpiecznego przesyłania plików polecam stronę, do bezpiecznego przesyłania poufnych dokumentów https://fordata.pl/badanie-due-diligence/, których nikt nie powinien oglądać, poza adresatem. Kiedyś tą stronę poleciła mi szwagierka, a teraz ja ją wam polecam do sprawdzenia.
#7
HydePark / Odp: Ogrzewanie
Ostatnia wiadomość przez kalifornia - Styczeń 26, 2023, 10:05:09 PM
ja jestem bardzo zadowolony z mojego ogrzewania jakim jest pellet, a jeszcze bardziej ze mam swietnej klasy piec od piecbud.pl, dzieki ktoremu w moim domu jest cieplo. nie zamienilbym tego ogrzewania na zaden inny, bo teraz w obecnych czasach wszystko idzie do gory.
#8
Motoryzacja / Odp: Wymarzony motocykl
Ostatnia wiadomość przez kaszka - Styczeń 26, 2023, 08:04:37 PM
Zauważyłam, że coraz więcej osób przesiada się z samochodu na motocykl, może to nie jest złe rozwiązanie? Można tak podróżować szybciej, często taniej, a jeśli mamy odpowiednie umiejętności to i w pełni bezpiecznie. Zobaczcie na https://funokay.pl/reklama/czy-warto-brac-udzial-w-szkoleniach-motocyklowych/ czemu warto brać udział w szkoleniach motocyklowych i na czym dokładnie takie szkolenia właśnie polegają.
#9
HydePark / Odp: Biała kuchnia
Ostatnia wiadomość przez mczay - Styczeń 26, 2023, 04:19:20 PM
Jak chcecie mieć białe meble w kuchni to tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-kuchnie-klasyczne-1867  zobaczcie na ofertę na klasyczne kuchnie bo tam takie widziałem. Cenowo wypadają atrakcyjnie meble od nich więc na pewno warto się zapoznać z ofertą.
#10
Motoryzacja / Odp: Gdzie szybko sprzedać sam...
Ostatnia wiadomość przez tok - Styczeń 26, 2023, 01:49:40 PM
Ostatnio natrafiłem na świetny artykuł, który pomógł mi ze sprzadażą mojego starego auta. Polceam zerknąć: https://maski.com.pl/jak-sprzedac-samochod/