Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

firma

Zaczęty przez zoja80, Wrzesień 04, 2023, 10:55:59 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zoja80

Witam,zalezy mi na tym, by nawiązać współpracę z firmami. Bardzo chcę nawiązać współpracę z firmami z różnych części Polski. Co myślicie o tym https://www.infobrokering.com.pl/baza-sklepow ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, pozdrawiam.

zoja80

https://grupaprogres.pl/ekwiwalent-za-niewykorzystany-urlop-wypoczynkowy-2023-jak-wyliczyc/ wykracza poza standardowe usługi HR, dostarczając nie tylko kompleksową obsługę personalną, ale także edukację pracowników. Dowiedziałem się od nich, jak skutecznie wyliczyć ekwiwalent za niewykorzystany urlop. To dla mnie istotna wiedza, która wpływa pozytywnie na moje podejście do korzystania z urlopów.

robotka

A korzystacie z pomocy  przy ksiegowości ? Zastanawiam się nad Aforti AC, zdobyło wiele pozytywnych opinii, ich oferta mnie przekonuje

zoja80

Pracując w dużej firmie, korzystanie z mentoringu https://leadership-center.pl/blog/mentoring/  może okazać się dobrym rozwiązaniem. Mentoring to proces, w którym doświadczony pracownik udziela wsparcia i dzieli się swoim doświadczeniem z młodszym członkiem zespołu . W dużych firmach, gdzie struktury są złożone, a wymagania rosną, mentoring staje się skutecznym narzędziem wspierającym rozwój zawodowy pracowników.

zoja80

Spawarka laserowa https://jm-tronik.eu/pl/maszyny/laserweld-mini-spawarka-laserowa/  Mini od JM-Tronik to niewielkie cudo technologii! Jej kompaktowy rozmiar nie oznacza kompromisów w jakości. Świetnie sprawdza się przy precyzyjnych zadaniach spawalniczych, a jej łatwość obsługi zaskakuje pozytywnie. Zdecydowanie polecam dla małych i średnich przedsiębiorstw.