Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - zoja80

#31
Niestety nie jestem w stanie pomóc w tym zakresie. Sama zastanawiam się, czy medycyna konwencjonalna jest dobrym pomysłem. Co powiecie na temat leków homeopatycznych? Szukając na ich temat informacji, natknęłam się na ciekawy artykuł https://naturalnieozdrowiu.pl/kalium-bichromicum-nie-tylko-na-katar/ i powiem szczerze, że zaciekawiał mnie ten temat. Z chęcią poznam wasze zdanie na temat homeopatii.
#32
HydePark / Odp: Planujecie jakieś wakacje w ogóle?
Wrzesień 08, 2022, 12:01:05 PM
Zdecydowanie tak. Wakacje są dla mnie bardzo ważne i nie wyobrażam sobie wyjazdu na urlop razem z żoną. Na urlopie staramy się wybrać takie miejsca, które zagwarantują nam odpowiedni wypoczynek. Szczególnie doceniamy miejsca, gdzie jest możliwość skorzystania ze SPA. Jeśli również lubicie takie miejsca, warto zajrzeć tutaj https://www.hotelstbruno.pl/aktualnosci/co-to-jest-spa-co-to-jest-wellness-czym-sie-roznia/ .
#33
HydePark / Odp: Urlop z niemowlakiem?
Wrzesień 08, 2022, 11:57:31 AM
Podróż z niemowlakiem jest jak najbardziej możliwa. Wszystko tak naprawdę zależy od chęci i wyboru odpowiedniego miejsca na nocleg. Razem z rodziną podróżuje już od wielu lat z dziećmi i nigdy nie było problemu. Na tej stronie warto zapoznać się, z ofertą hotelu, który sprzyja rodzinom z małymi dzieci https://www.hotelstbruno.pl/hotel/hotel-przyjazny-rodzinie/ .
#34
Moim marzeniem jest położenie w łazience na ścianie z lustrem imitacji cegły. Widziałam idealny wzór i kolor w ofercie https://www.ekostone.pl/kategoria-produktu/akcesoria/ . To producent tych gipsowych płytek, tak więc można u nich znaleźć wszystko co niezbędne do montażu takich cegiełek. Włącznie z instrukcją jak, je kłaść, jak impregnować i czym malować.
#35
HydePark / Odp: Wiosenne remonty podłóg
Wrzesień 08, 2022, 12:28:21 AM
Panele podłogowe już od dawna stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla podłóg drewnianych oraz gresów. Jest tak przede wszystkim ze względu na podobieństwo do drewna i atrakcyjną cenę, która w stosunku do konkurencji jest rzeczywiście zachęcająca. O czym  możecie się przekonać zaglądając na stronę https://profi-parkiet.com.pl/katalog-produktow/panele-laminowane . Na szczęście, dzisiaj, dzięki nowoczesnej technologii, nie można mówić już o słabszej jakości, z jaką jeszcze niedawno były kojarzone panele podłogowe.
#36
Nasza twórczość / Odp: Fotografia, sceneria
Wrzesień 07, 2022, 01:42:50 PM
Najważniejszym zadaniem każdego aparatu fotograficznego czy kamery jest uwiecznianie wspomnień. W zależności od indywidualnych potrzeb na rynku dostępny jest szeroki wybór najróżniejszych rodzajów kamer, jednak zdecydowanie sprzętem, który ma do zaoferowania najszerszą perspektywę obrazu i masę ciekawych możliwości jest właśnie dron. Oprócz samych kamer czy aparatów ogromna rolę pełnia akcesoria, których wybór jest niemniejszy niż w przypadku kamer. Możesz spojrzeć na ofertę https://flystore.pl/Drony-DJI
#37
Bardzo się stresowałam zapisaniem córeczki do przedszkola. Jednak już po pierwszym dniu adaptacyjnym, gdy zobaczyła szczery uśmiech na jej twarzy, kompletnie przestałam się martwić. Muszę przyznać, że ta wioska: https://www.wioski.co/dla-opiekunow wie, jak podejść do takiego malucha by było zadowolone i nie odczuło braku rodzica podczas pobytu w placówce. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Czuję, że córka jest szczęśliwa i zaopiekowana.
#38
Dyskusja / Odp: Najlepsze przedszkole w Krakowie
Wrzesień 07, 2022, 11:27:47 AM
W tym roku synek kończy trzy lata i osiągną gotowość do przedszkola. Jest to dla mnie i dla męża bardzo trudny oraz stresujący moment. Zależy mi na rozwoju synka i na jego odpowiedniej edukacji. Dlatego podjęliśmy decyzje, że zapiszemy go do prywatnej placówki, jaką jest https://www.wioski.co . Podoba nam sie to, według jakich zasad pracują i to, że adaptacja w tym przedszkolu przebiega według potrzeb indywidualnych dziecka.
#39
Dyskusja / Odp: Pakowanie produktów w sklepie online
Wrzesień 07, 2022, 07:32:39 AM
Folie LDPE I LLDPE produkowane w https://folmet.com.pl/ wykonane są z surowców pierwotnych. Są transparentne oraz bezwonne. W związku z tym znajdą one  zastosowanie w przemyśle gdzie opakowanie nie może w żaden sposób reagować chemicznie na opakowany produkt. Folie z surowców pierwotnych możemy na pewno zastosować w przemyśle medycznym oraz spożywczym. Ponad to są również najbardziej atrakcyjne pod kątem estetycznym.
#40
HydePark / Odp: Myślę o naturalnych kosmetykach
Wrzesień 06, 2022, 07:09:44 PM
Dobrej jakości kosmetyki z naturalnym składem to według mnie świetny wybór. Osobiście zwracam uwagę na skład kosmetyków . Moja skóra jest wrażliwa, dlatego stawiam na naturalne składniki, które pozytywnie wpływają na wygląd skóry. Jedną z moich ulubionych marek jest https://basiclab.shop/pl/c/WITAMINA-C/62 . Uważam, że mają duży wybór naprawdę dobrych produktów, które są godne uwagi i warto je wypróbować.
#41
HydePark / Odp: Krem
Wrzesień 06, 2022, 07:05:21 PM
Ze swojej strony polecam kosmetyki marki https://basiclab.shop/pl/c/RETINOL/63 . Warto zajrzeć na ich stronę i na spokojnie sie,  rozejrzeć i zapoznać z pełną ofertą asortymentu. Używam tych kosmetyków od dłuższego czasu i przyznam szczerze, że jestem naprawdę zadowolona. Moja skóra jest bezproblemowa, a  w dodatku wygala lśniąco i młodo.
#42
Książki / Odp: Wartościowe ksiązki dla dzieci
Wrzesień 06, 2022, 07:00:54 PM
My bardzo cenimy sobie książki o emocjach. Kupiliśmy całą serię i czytamy dzieciom do snu. Są ciekawe historii bohaterów i dopytują, a to dla nas ważne. Zastanawiam się, czy odzyskalibyśmy, chociaż część kwoty w przypadku chęci, czy potrzeby ich sprzedaży. Znalazłam skup: https://blackbooks.pl/content/18-skup-ksiazek-tczew, który działa online. Dla mnie to bardzo wygodne rozwiązanie, a co Wy o tym myślicie?
#43
Książki / Odp: Książki godne polecenia
Wrzesień 06, 2022, 06:46:09 PM
Myślę, że bardzo duży wybór dla każdego znajdziecie w antykwariacie online: https://blackbooks.pl/515-ksiazki. W mojej ocenie warto przed zakupem nowej książki, czy nie ma z drugiej ręki, jeśli jest odpowiednio tańsza a w bardzo dobrym stanie. Jak to się mówi, po co przepłacać, zwłaszcza że przy dzisiejszej inflacji mamy na pewno, na co wydawać nasze pieniądze.
#44
Zdecydowanie tak. Konto na Instagramie stanowi formę reklamy, która pozwala na dotarcie do większej ilości nowych klientów. W dodatku na social mediach możemy dobrać konkretną grupę odbiorców, która nas interesuje. Warto jednak pomyśleć jeszcze o gadżetach reklamowych z logo firmy, które można zamówić na tej stronie https://www.art-office.pl/oferta/ .
#45
Giełda / Odp: Gdraw studio - twoja reklama w internecie
Wrzesień 06, 2022, 07:15:46 AM
Reklama w Internecie to dobry pomysł. Większość ludzi obecnie szuka informacji na temat firm w sieci. Warto jednak rozważyć dodatkową opcję reklamy. Uważam, że skuteczną opcją są gadżety reklamowe z logo firmy, które można zamówić na tej stronie https://www.art-office.pl . Warto tu taj zajrzeć i na spokojnie zapoznać się z pełną ofertą.