Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - fragmaj

Strony: [1] 2
1
Dyskusja / Zdolność kredytowa
« dnia: Marzec 30, 2022, 06:44:30 am  »
Pierwszy scoring w banku wypadł pozytywnie, jest zielone światło na złożenie wniosku. Po około miesiącu wniosek zostaje złożony po czym dowiaduje się, że decyzja scoringowa jest negatywna. Co może być powodem?

2
Dyskusja / Nauka teorii na prawo jazdy
« dnia: Styczeń 26, 2022, 08:09:28 am  »
 Na pierwszy termin przeczytałem prawdziwy kodeks drogowy, potem w aplikacji "zdamy to" przerobiłem e-kurs, potem przeklikalem wszystkie najtrudniejsze pytania z każdej kategorii, porobiłem testy normalne, aż pamiętałem na pamięć odpowiedzi i zonk nie zdałem. XD jak mam teraz zacząć uczyć się tej teorii, nowe pytania przeklikać, czy co? Bo ponownie e-kurs nie ma sensu zacząć?

3
Dyskusja / Organizacja imprezy integracyjnej
« dnia: Styczeń 11, 2022, 07:34:11 am  »
Jaka będzie lepsza impreza integracyjna?

Dla samych pracowników czy jednak dla pracowników z rodzinami? Zastanawiam się co wybrac.

4
Dyskusja / Buty na zimę w duzych rozmiarach
« dnia: Grudzień 27, 2021, 09:41:14 am  »
Hej, czy możecie polecić jakieś porządne, najlepiej skórzane lub/i z wełną buty damskie na zimę?  Nie koniecznie coś eleganckiego, mogą być typowe śniegowce lub coś w podobie sneakersów. Aby ciepłe, do +/- 300zł
No i w większym rozmiarze dla kobiety

5
Szkoła i nauka / DRUGIE STUDIA
« dnia: Grudzień 20, 2021, 08:41:46 am  »
Właśnie kończę studia, które nie są spełnieniem moich marzeń - tuż przed wyborem kierunku studiów zachorowałam na anoreksję i wtedy wszystko kręciło się wokół odchudzania, zdrowego odżywiania itd, stąd też poszłam na dietetykę. Można rzec - choroba wybrała za mnie. Po I stopniu miałam dość uczenia się przedmiotów inżynierskich i po obronie nie kontynuowałam nauki, wyjechałam na pół roku za granice, a następnie zmieniłam uczelnię, na której odkryłam, że o wiele bardziej interesuje mnie medycyna. Z błyskiem w oku czytałam książki medyczne, mimo, że studiowałam dietetyke. Choroba minęła dzięki psychoterapii, a ja czuję, że dopiero dojrzałam do decyzji co do tego, czym chce się w życiu zajmować... Tylko musiałabym zacząć dosłownie od zera... Łącznie z poprawą matury. I tu pojawia się problem, co robić? Z jednej strony czuję, że teraz wybrałabym świadomie, że mam szanse spełnić swoje marzenia i być tam, gdzie serce podpowiada. Podczas choroby ciągle odpuszczałam... jedzenie, znajomych, jakiekolwiek przyjemności, to tak jakbyście były uwięzione we własnym ciele  . Z drugiej strony mam świadomość, ze w tym wieku, czas zacząć pracę, realizować się zawodowo, boje się, że będę czuć się staro na takich studiach, jednak 7 lat różnicy to nie mało... Jednak ciągle z tyłu głowy myślę, żeby dać sobie szansę. Co byście zrobiły na moim miejscu? Czy

6
Szkoła i nauka / Podręcznik do interny
« dnia: Listopad 08, 2021, 08:24:53 am  »
Hejka! Co konkretnego polecacie do nauki interny od 4 roku? Wiem, że podstawą jest szczeklik, ale to jest strasznie nieporęczna książka. Znalazłam podręcznik Davidson "Choroby wewnętrzne". Czy ktoś może z niego korzystał i może się wypowiedzieć  ? Albo może polecacie coś innego? (znalazłam podobny wątek z 2010 roku - tam była mowa, ze tylko szczeklik, ale może od tego czasu coś się zmieniło)

7
Dyskusja / Ślub cywilny czy kościelny
« dnia: Październik 22, 2021, 12:22:17 pm  »
Ślub cywilny vs kościelny? Czemu na taki sie zdecydowałyście? Szczerze kościelny związany z wiarą czy poprostu bo fajniej wygląda?

8
Motoryzacja / Filtracja oleju w urządzeniach
« dnia: Wrzesień 28, 2021, 06:20:22 am  »
Co ile powinno się przeprowadzać i jak tak naprawdę ta filtracja wygląda?

9
HydePark / Tematyka BDO
« dnia: Wrzesień 22, 2021, 06:23:03 am  »
Cześć,
jestem totalnie początkująca w tematyce BDO. nic o tym nie wiem i nigdy się tym nie zajmowałam.
Potrzebuję szkolenia, dzięki któremu będę miała solidne podstawy. Polecicie cos ?

10
Dyskusja / Wypowiedzenie umowy o pracę za porozumieniem stron
« dnia: Lipiec 21, 2021, 08:26:29 am  »
Witam mam pytanie odnośnie wypowiedzenia o pracę za porozumieniem stron. Z mojej umowy wynika że nie mogę sie zwolnić z pracy na podstawie wypowiedzenia za porozumieniem stron, przez okres 3 lat od zawarcia umowy.  Jedynie wypowiedzenie z mojej winy wchodzi w grę.  Jestem dobrym pracownikiem i zależy mi na polubownym zakończeniu pracy. Cz takie cos  jest zgodne z prawem?  Dostałam super propozycję pracy chciałabym odejść bez żadnych problemów ale z umowy wychodzi  ze dopiero za rok mogę złożyć wypowiedzenie które mi nie  zaszkodzi.

11
Miłość i uczucia / Problem z akceptacją
« dnia: Lipiec 21, 2021, 06:55:53 am  »
mam taki niby błachy ale jednak dla mnie ważny problem. Nie wiem jak zaakceptować siebie, swój wygląd. Ludzie mi mówią, że mam piękna figurę, jestem ładna itd ale ja tego nie widzę. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Bardzo się staram zaakceptować siebie ale to mi nie wychodzi. Możecie mi doradzić jak to zrobić?

12
Motoryzacja / Prawo jazdy kat b1
« dnia: Czerwiec 14, 2021, 12:50:43 pm  »
Hej, mam takie pytanie:
jeśli(odpukać) tracimy prawo jazdy na kat. B przez przekroczenie limitu punktów to z automatu tracimy też uprawnienia na B1 i AM? Czy punkty karne z tych 3 kategorii "sumują" się na jedno konto?
PS. Jak wygląda sytuacja gdy prawko zostanie zatrzymane na 3 miesięce za jazdę po alkoholu? Automatycznie czasowo tracimy uprawnienia także na resztę zdobytych kategorii?

13
Dyskusja / Wybor odpowiedniego aparatu słuchowego
« dnia: Maj 25, 2021, 06:24:00 am  »
Czym kierować się przy wyborze aparatu słuchowego? Moja mama będzie musiała nosić i chcę jej wybrać porządny.

14
HydePark / Mucha i poszetka
« dnia: Październik 30, 2020, 01:46:51 pm  »
Czy dobieracie poszetkę pod kolor muchy czy nie?

No i jakie macie sposoby na skłądanie poszetki?

15
HydePark / Kantor Warszawa
« dnia: Lipiec 24, 2019, 12:25:49 pm  »
Czy możecie polecić niedrogi kantor w Warszawie?

Strony: [1] 2