Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Depta77

Strony: [1] 2 3 ... 23
1
HydePark / pomoc psychologiczna online
« dnia: Styczeń 21, 2022, 10:54:16 am  »
Z tego co słyszałem obecnie pojawiają się już takie oferty, gdzie realizowana jest pomoc psychologiczna online. Zastanawiam się jak to obecnie w praktyce wygląda i czego ogólnie można się spodziewać po takich sesjach terapeutycznych, które realizowane są zdalnie, bez osobistego spotkania z terapeutą. Jeśli coś możecie pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać.

2
Dyskusja / Jaki polecicie mi gabinet psychologiczny w Warszawie?
« dnia: Styczeń 21, 2022, 10:45:33 am  »
Jaki polecicie mi gabinet psychologiczny w Warszawie? Zmagam się z objawami depresji i bez pomocy specjalisty wydaje mi się, że ciężko będzie mi z tych problemów wyjść. Jeśli ewentualnie możecie coś pod tym kątem polecić, podpowiedzieć to dawajcie znać co ewentualnie warto będzie wybrać.

3
Dyskusja / Odp: pomoc psychologiczna online
« dnia: Styczeń 21, 2022, 10:23:00 am  »
Takie spotkania, które obecnie mają formę online w psychoterapii może nie są jakoś szczególnie popularne. Natomiast tutaj gabinet www.przestrzen-pomocy.pl nadal na tym polu swoją działalność prowadzi i jest tak od początku działalności czyli już 10 lat, gdy prowadzą taką formułę jeśli chodzi o kontakty z pacjentami, którzy będą szukali pomocy psychologicznej.

4
HydePark / Odp: Czy może ktoś z Was korzystał z pomocy psychologa online
« dnia: Styczeń 21, 2022, 10:15:13 am  »
Za pośrednictwem www.przestrzen-pomocy.pl możesz umówić się na bezpośredni kontakt  z psychologiem w formie online. Ciekawa propozycja, którą uważam, że warto wykorzystać. Spotkanie terapeutyczne można mieć z dnia na dzień więc jak komuś będzie zależało na szybkiej pomocy to faktycznie ta oferta przygotowywana przez ten serwis wypada bardzo dobrze.

5
HydePark / Dom seniora Warszawa
« dnia: Styczeń 19, 2022, 11:41:46 am  »
Możecie mi zaproponować jakiś dom seniora gdzieś w Warszawie albo w okolicy. Potrzebuje dla chorej mamy miejsca, gdzie będzie miała dobrą opiekę. Sam nie jestem w stanie tego zapewnić ze względu na pracę, natomiast zależy mi na dobrej organizacji, odpowiedniej lokalizacji, by nie było też problemów z odwiedzaniem, jeśli coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

6
Dyskusja / Jaki dom seniora możecie polecić w Warszawie
« dnia: Styczeń 19, 2022, 11:29:00 am  »
Jesteście w stanie mi podpowiedzieć jaki dom seniora wybrać, by zapewnić osobie starszej dobrą opiekę? Nie jest to osoba leżąca, natomiast potrzebuje pomocy medycznej, pomocy w przygotowaniu posiłków. Jednocześnie zależy mi na miejscu gdzieś blisko Warszawy, by z dojazdami nie było problemu. Jak macie jakiś dom seniora sprawdzony, który możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

7
Kulinaria / Polecicie może jakąś restaurację, bar w Krakowie
« dnia: Styczeń 14, 2022, 01:20:08 pm  »
Polecicie może jakąś restaurację, bar w Krakowie, który warto odwiedzać? Zarówno pod kątem dobrego jedzenia jak i też pod kątem udanej zabawy. Jeśli macie jakieś swoje ulubione miejsca z muzyką na żywo to również możecie dać jakiś namiar chętnie się wybiorę, bo jakoś mam już te swoje miejsca ulubione jakoś wyczerpane i chętnie poszukam jakiegoś miejsca, gdzie będzie się warto wybrać.

8
HydePark / Jaką restauracje polecacie w Krakowie
« dnia: Styczeń 14, 2022, 12:09:03 pm  »
Hej, wybieramy się z pracy na 3 dni do Krakowa na szkolenie i tak się zastanawiamy, gdzie wieczorami warto wyskoczyć, żeby coś dobrego zjeść, wypić jakiegoś smacznego drinka. Jak możecie coś podpowiedzieć to będzie super. Będziemy w środku tygodnia środka – piątek więc coś takiego co działa w tygodniu, może jakaś muzyka na żywo? Będziemy wdzięczni lokalnym mieszkańcom za podpowiedzi.

9
Dyskusja / Biorezonans gdzie w Krakowie
« dnia: Styczeń 11, 2022, 02:12:12 pm  »
Jeśli możecie mi powiedzieć jak sprawdzają się zabiegi biorezonansem i na co będzie można przy tych zabiegach liczyć to dajcie znać. Może ktoś z Was korzystał z jakiegoś gabinetu, gdzie mają taki sprzęt i podzieli się swoją opinią na ten temat? Zależy mi na dobrze wykonanych zabiegach pod okiem dobrego specjalisty. Więc jak coś będziecie w stanie mi poradzić to będę wdzięczny za taką pomoc.

10
Możecie mi coś polecić jeśli chodzi o jakiś gabinet, gdzie stosują biorezonans i będzie można liczyć na profesjonalną, efektywną pomoc? Mam wrażenie, że ta medycyna tradycyjna u mnie już nie daje żadnych efektów i ciągle mam te same dolegliwości, dlatego szukam gdzieś pomocy w takich miejscach, gdzie faktycznie będzie można liczyć na efekty, które faktycznie będą odczuwalne.

11
Dyskusja / Odp: implanty w metodzie all on 6 Toruń
« dnia: Styczeń 05, 2022, 08:55:32 am  »
Uważam, że to co może zaproponować Pan Maciej Drosd to będzie wyjątkowy efekt jak chcesz uzyskać odmianę w wyglądzie uśmiechu. Indywidualna metamorfoza uśmiechu to było to o czym marzyłam, długo nie miałam takiej możliwości, obecnie w końcu pozycja finansowa dała mi taką możliwości mogę się pięknym uśmiechem pochwalić. Jak szukasz takiej możliwości to uważam, że warto z tego skorzystać.

12
HydePark / Odp: Szukam dobrego stomatologa
« dnia: Styczeń 05, 2022, 08:41:45 am  »
Jeśli tylko Cię na to stać, masz dobrą finansową poduszkę to zdecydowanie wizyta u Pana Macieja Drosd to będzie strzał w dziesiątkę. Odmienił mój uśmiech, indywidualny plan metamorfozy z kompleksowym usunięciem wad, wybielaniem, po prostu kompleksowy plan na zęby danego pacjenta i ostatecznie efekt, który może każdego zaskoczyć.

13
Motoryzacja / Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami?
« dnia: Styczeń 04, 2022, 10:45:02 am  »
Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami? Chce się zdecydować na zakup takiego sprzętu i zastanawiam się co wybrać. Ogólnie sporo różnych propozycji jest na rynku i niektóre sporo kosztują więc jeśli chodzi o zakup też chciałbym się tutaj kierować jakąś opcją dobrego sprzętu, który faktycznie w praktyce będzie się dobrze sprawdzał. Jak możecie coś sensownego polecić to dajcie znać.

14
HydePark / Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami?
« dnia: Styczeń 04, 2022, 10:36:07 am  »
Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami? Chce się zdecydować na zakup takiego sprzętu i zastanawiam się co wybrać. Ogólnie sporo różnych propozycji jest na rynku i niektóre sporo kosztują więc jeśli chodzi o zakup też chciałbym się tutaj kierować jakąś opcją dobrego sprzętu, który faktycznie w praktyce będzie się dobrze sprawdzał. Jak możecie coś sensownego polecić to dajcie znać.

15
HydePark / Agencja pracy tymczasowej
« dnia: Grudzień 17, 2021, 01:47:20 pm  »
Możecie mi polecić jakąś sprawdzoną agencję, która organizuje wyjazdy do pracy do Niemiec? Chce wyjeżdżać na okres wakacyjny w trakcie studiów, żeby coś sobie potem na cały rok zarobić i szukam jakieś sensownej opcji pod tym kątem. Tylko tak właśnie myślę żeby jeździć właśnie z jakąś agencja a nie na własną rękę bo może będzie łatwiej taki wyjazd zorganizować. Z drugiej strony też w ciemno nie chce takiej agencji wybierać.

Strony: [1] 2 3 ... 23