Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - tok

#1
Cześć! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Krakowa i tego gdzie można dobrze zjeść? Na stronie https://mobilnykrakow.pl/ w ostatnim czasie znalazłam wiele ciekawych informacji na temat tego miasta. Koniecznie sprawdź!
#2
Cześć! Świetnie, że zastanawiasz się nad ciekawym prezentem dla kolegi na wieczór kawalerski! Dobry alkohol wcale nie musi być oklepanym prezentem. Na stronie polskikraft.pl znajdziesz wiele ciekawych artykułów na temat różnego rodzaju piw oraz prezentów na różne okazje! Sprawdź koniecznie:).
#3
HydePark / Odp: Planujecie jakieś wakacje w ogóle?
Kwiecień 06, 2023, 08:59:53 AM
Hej, ja planuje wakacje we Wrocławiu. Słyszałam, że to piękne miasto, które ma piękne ogrody. Czytałam na dzielnicewroclawia.pl jakie miejsca warto zobaczyć. Sprawdźcie, może i Wy się zainspirujecie. ;)
#4
HydePark / Odp: Planujecie jakieś wakacje w ogóle?
Kwiecień 06, 2023, 08:59:10 AM
Hej, ja planuje wakacje we Wrocławiu. Słyszałam, że to piękne miasto, które ma piękne ogrody. Czytałam na dzielnicewroclawia.pl jakie miejsca warto zobaczyć. Sprawdźcie, może i W
#5
Dyskusja / Odp: Prezent dla aktywnego dziecka
Kwiecień 04, 2023, 02:23:40 PM
Może gry planszowe? U mnie ten prezent okazał się strzałem w dziesiątkę - znalazłam kilka fajnych opcji na stronie http://dzieciprzyplanszy.pl, może Tobie też coś wpadnie w oko. Pozdrawiam!
#6
Książki / Odp: Książki godne polecenia
Kwiecień 04, 2023, 01:38:09 PM
Z klasyków na pewno moim faworytem jest Anna Karenina, trochę cięższa, ale warto przeczytać zdecydowanie. Z aktualnych książek też bardzo lubię wymienionego Harry'ego Pottera, już kilka razy przeczytana cała seria u mnie :D Tutaj https://artandsciencemeeting.pl/ są bardzo fajne artykuły o tym, co warto przeczytać.
#7
Motoryzacja / Odp: Gdzie szybko sprzedać samochód
Styczeń 26, 2023, 01:49:40 PM
Ostatnio natrafiłem na świetny artykuł, który pomógł mi ze sprzadażą mojego starego auta. Polceam zerknąć: https://maski.com.pl/jak-sprzedac-samochod/
#8
Sport / Odp: Kulturystyka i Fitness
Styczeń 16, 2023, 10:00:06 AM
Ja polecam ćwiczenie na hantlach. Można zrobić na nich praktycznie chyba wszystko. Wiadomo oprócz nóg. Na tej stronie można sobie poczytać trochę o tym
#9
Kulinaria / Odp: Jakaś dieta odpornościowa?
Październik 18, 2022, 02:46:34 PM
Od siebie polecam zadbać o swoję dietę, bo ja nie dbałem i kilka razy wylądowałem na SORze :/
powrót potem jest długi, siemienia lnianego to piłem jak koń :D
zerknijcie na ani-styl.pl/co-jesc-przy-grypie-zoladkowej/
dobry artykuł
#10
Kulinaria / Odp: Co dziś miałeś na obiad?
Październik 03, 2022, 01:32:25 PM
Dopiero 13, a ja już po obiedzie :') Ostatnio trafiłem na tę stronę. Z racji, że mieszkam w Lublinie, t musiałem udać się na to sushi. I szczerze polecam. Jedno z lepszych jakie jadłem. Jak ktoś będzie, nawet przejazdem, to powiem, że warto tam zajechać :D Muszę też chyba spróbować w takim razie tej tajskiej kuchni. :D
#11
HydePark / Odp: Skąd Internet?
Wrzesień 21, 2022, 12:09:05 PM
Warto też zastanowić się nad prywatnością w nim. Tu o tym poczytasz https://bonusiak.pl/