Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Leonidas

#1
Języka zawsze można nauczyć się samemu w domu korzystając z darmowych materiałów do nauki z Internetu -> https://vut.pl/materialy-do-nauki-hiszpanskiego.html
#2
polecam naukę samemu i darmowe kursy, których znajdziemy mnóstwo w Internecie do każdego języka, w tym hiszpańskiego -> https://vut.pl/darmowe-kursy-jezyka-hiszpanskiego-online.html
#3
Spam / Odp: Rośliny na balkonie
Styczeń 23, 2022, 06:53:04 PM
Poczytaj też o podwyższonych grządkach - https://knbp.pl/podwyzszone-grzadki/ może niekoniecznie na balon, ale to fajna opcja do ogrodu.
#4
Sport / Odp: Gdzie na narty po raz pierwszy?
Październik 06, 2021, 06:44:10 AM
W pomorskim jest Wieżyca, w Białej Podlasce są łatwe stoki.
#5
Zapraszam też na fanpage, gdzie można znależć czasowe kody do Wolta, często są one tylko jedniodniowe: https://www.facebook.com/Wolt.kod.promocyjny
#6
Internet / Fajne nicki do gier?
Sierpień 24, 2021, 04:25:19 AM
Hej, szukam inspiracji jakichś fajnych nicków do gier komputerowych, czy to dla chłopaków czy dziewczyn. Dajcie znać w temacie jak znacie jakieś ciekawe, niestandardowe, unikalne nicki.
#8
Grafika komputerowa / Odp: Tablet graficzny
Sierpień 15, 2021, 01:55:34 AM
Może ten artykuł Ci pomoże: https://xad.pl/tablet-graficzny-dla-poczatkujacych-grafikow/ ja kiedyś kupiłem podstawowego wacoma i dał radę, chociaż niestety mało go używałem, ale sprzęt dobry.
#9
mieszkam w UK i przez vpn polska tv działa...
#10
Giełda / Glovo - jedzenie na dostawę (kod rabatowy)
Czerwiec 12, 2020, 09:08:21 AM
Glovo to nowa świetna usługa dostarczająca jedzenie z aplikacji na telefon, w stylu Wolt, Pyszne.pl czy Pizzaportal, które właśnie zostało przejęte przez Glovo.

Tutaj kod promocyjny na 15zł na Glovo -> https://knbp.pl/glovo-kod-promocyjny/ na pierwsze zamówienie jedzenia przez aplikację.

Smacznego wszystkim!
#11
Internet / Odp: Jak wybierać hosting?
Listopad 27, 2019, 01:58:18 AM
Można się pokierować jakimś rankingiem np https://hostingowy.top wygląda dość obiektywnie, chociaż jak wiadomo, w internecie bywa różnie
#12
Internet / Jaki VPN polecacie?
Lipiec 26, 2019, 03:17:51 AM
Jestem właśnie na etapie poszukiwania programu VPN dla siebie. Myślę go używać w celu oglądania amerykańskiej bibliotetki Netflixa, może jakichś streamów sportowych w Internecie czy torrentów. Jaki VPN będzie do tego najlepszy? Próbowałem parę darmowych, ale prędkość Internetu jest wtedy dość słaba, chociaż nadają się na chwilę.

Znalazłem też taki ranking w sieci - https://bezpiecznyvpn.pl/ranking-vpn/ i porównałem go z paroma innymi i rzeczywiście kilka VPNów z topu się często powtarza. Poszperałem jednak głębiej w sieci i okazuje się, że nawet 50-60% VPNów jest w rękach tych samych firm, często z Chin czy z Rosji. W sumie to chyba lepsza opcja niż mieliby mieć siedziby w USA, chociaż nie znam się na tym aż tak dobrze. Więc jaki VPN polecacie z własnego doświadczenia?
#13
sprawdź ustawienia wysyłania poczty w wordpressie
#14
Teraz Wolt jest też w Gliwicach
#15
Wolt to nowa aplikacja na Androidy i iOSy w stylu Uber Eats, Pyszne.pl czy Pizzaportal, dzięki której kupimy jedzenie na wynos z dostawą do domu z ulubionych restauracji.

Kod promocyjny do Wolta na łącznie 40 zł zniżki na pierwsze cztery zamówienia: DOSTAWA

W Wolcie można też polecać aplikację znajomym, za co my i znajomi dostają kolejne zniżki na jedzenie, podobnie jak w Uber Eats, także warto spróbować.