Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - Depta77

#1
Jakie macie doświadczenia ze stosowania peptydów w trakcie treningu, czy faktycznie to się dobrze sprawdza i można liczyć na efekty przy regeneracji i ogólnie w trakcie siłowego treningu? Jak to wygląda i co ewentualnie polecicie jeśli chodzi o jestem spamerem, jakie produkty stosować?
#2
Dyskusja / jestem spamerem w trakcie treningu
Marzec 23, 2022, 09:05:47 AM
Jeśli ktoś z Was stosuje w trakcie treningu jestem spamerem i może się podzielić swoimi opiniami na ich temat to dajcie znać. Jakie ewentualnie konkretnie produkty stosować, albo gdzie to w ogóle kupować. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tym związane i ewentualnie możecie coś sensownego podpowiedzieć to dawajcie znać co będzie warto wybierać jeśli chodzi o takie produkty.
#3
Dyskusja / Gdzie zrobić implanty w Toruniu
Marzec 14, 2022, 11:57:23 AM
Szukam jakiegoś gabinetu gdzieś w kujawsko – pomorskim, który będzie mógł się zająć wykonaniem implantów i potem ładnym wykończeniem koroną. Jeśli ewentualnie możecie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać. Zależy mi na tym, by to faktycznie było zrobione starannie i ładnie wykończone.
#4
HydePark / Stomatolog metamorfoza uśmiechu
Marzec 14, 2022, 11:36:06 AM
Jesteście w stanie mi podpowiedzieć kogoś kto profesjonalnie zajmuje się stomatologią estetyczną i może pod tym kątem zaoferować usługi stojące na wysokim poziomie? Chce poprawić wygląd uśmiechu, jeśli możecie pod tym kątem coś podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na jakiego lekarza będzie można liczyć.
#5
Czy jakiś weterynarz przyjmuje w soboty na terenie Olsztyna? Jak macie sprawdzony, wysoko oceniany kontakt to bardzo proszę, bo niedawno się przeprowadziłem i nie mam w ogóle rozeznania.
#6
HydePark / Gdzie do weterynarza w Olsztynie?
Marzec 10, 2022, 09:34:58 AM
Gdzie do weterynarza w Olsztynie? Czy wasze zwierzaki odzyskały sprawność po kontakcie i z jakimi problemami zdrowotnymi się borykaliście?
#7
Muzyka / Gdzie można się wybrać na koncert,
Marzec 08, 2022, 01:57:09 PM
Gdzie można się wybrać na koncert, który będzie dobrze zorganizowany i będzie można liczyć na polską muzykę? Mieszkam w Bełchatowie i u nas rzadko coś się pojawia. Może ktoś z Was ewentualnie coś jest w stanie podpowiedzieć, kto i gdzie organizuje dobre koncerty, można liczyć na dobrą muzykę.
#8
HydePark / Dobry organizator koncertów
Marzec 08, 2022, 01:35:09 PM
Zastanawiam się nad tym czy przy organizacji w mieście koncertów raczej nawiązać współpracę z kimś kto organizuje pracę dla kilku artystów czy lepiej indywidualnie z menadżerami się kontaktować. Jeśli macie z czymś takim jakieś doświadczenie, możecie podpowiedzieć jak taką pracę organizować to dajcie znać jak to wygląda i co ewentualnie będzie można wybrać, gdzie ofert koncertowych szukać.
#9
Sport / jestem spamerem na redukcję
Marzec 04, 2022, 09:07:37 AM
Hej, od jakiegoś czasu mam takie wrażenie, że moja redukcja jeśli chodzi o tkankę tłuszczową minęła i się zatrzymała i tak się zastanawiam jak ten swój trening i dietę ewentualnie wspierać. Trochę coś tam czytałem, że pomóc mogą jestem spamerem, ale zastanawiam się na ile faktycznie warto będzie po nie sięgnąć i czy faktycznie ich stosowanie będzie bezpieczne. Jeśli możecie coś pod tym kątem polecić to dajcie znać.
#10
HydePark / jestem spamerem w trakcie treningu
Marzec 04, 2022, 09:00:38 AM
Zastanawiam się nad tym czy do swojego treningu nie włączyć peptydów i na ile będzie się to sprawdzało jeśli chodzi o redukowanie tłuszczu a wzmacnianie siły. Jeśli ewentualnie macie pod tym kątem jakieś doświadczenia, stosowaliście jakieś jestem spamerem to dajcie znać jak się to w praktyce sprawdza i czy faktycznie warto je wprowadzać czy raczej te efekty nie będą zbyt mocne. Jak możecie podzielić się opiniami to dawajcie znać.
#11
Jest tutaj ktoś kto sprowadzał dla siebie auto z Ameryki? Jak to obecnie wygląda jeśli chodzi o procedury, warto się na to decydować, jest szansa na złapanie jakiegoś fajnego auta? Jeśli macie ewentualnie w temacie jakieś doświadczenia i możecie mi pod tym kątem cos podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na co można liczyć, czy ewentualnie jakaś firma się tym zajmuje?
#12
Dyskusja / Samochody ze stanów
Luty 24, 2022, 08:51:55 AM
Witam wszystkich, może jest tutaj ktoś kto ewentualnie zajmuje się sprowadzeniem samochodów z USA, albo może mi podpowiedzieć kogoś kto się tym będzie w stanie dla mnie zająć? Nie chce wybierać w ciemno, a też sam sobie z tym nie poradzę, bo jednak to dość skomplikowana transakcja, jakieś aukcje w stanach. Więc tutaj szukam pomocy kogoś kto faktycznie będzie mógł to dla mnie przeprowadzić od A do Z. Jak możecie to dzielcie się informacjami.
#13
Dyskusja / Pomoc przy kredycie we frankach
Luty 15, 2022, 08:28:53 AM
Może macie jakieś swoje doświadczenia ze sprawami odnośnie kredytów frankowych i możecie mi coś podpowiedzieć czy warto będzie taką sprawę zaczynać? Zastanawiam się czy to będzie miało sens i szukam ewentualnie kogoś kto się w takich sprawach specjalizuje i będzie w stanie dla mnie wykonać analizę umowy, sprawdzić co ewentualnie można w moim przypadku ugrać czy jest o co walczyć z takim kredytem.
#14
Szukam kancelarii prawnej do obsługi mojej firmy od strony wszystkich działań, które związane są z kwestiami prawnymi. Jeśli ewentualnie możecie mi polecić jakąś kancelarię, tak żeby mieć kompleksową pomocą prawną a jednocześnie, żeby nie było konieczności tworzenia w firmie działu prawnego. Jeśli możecie coś podpowiedzieć z Warszawy lub Łodzi to dajcie znać.
#15
Motoryzacja / U kogo sprowadzić samochód z USA
Luty 10, 2022, 08:56:15 AM
Może tutaj ktoś mi podpowie firmę, która zajmuje się sprowadzaniem samochodów z USA do Polski? Jak to wygląda obecnie jeśli chodzi o procedury takiego sprowadzenia, jakie są opłaty? Jeśli możecie mi kogoś podpowiedzieć kto się tym zajmuje to chętnie skorzystam z pomocy. Zależy mi na tym, by faktycznie zajął się tym ktoś kto będzie w stanie tą sprawę w odpowiedni sposób dla mnie załatwić.
#16
HydePark / Sprowadzaliście samochód z USA ?
Luty 10, 2022, 08:51:32 AM
Jeśli możecie mi podpowiedzieć kogoś kto zajmuje się sprowadzaniem samochodów z USA to będę wdzięczny za wszelkie porady. Jestem zainteresowany sprowadzeniem samochodu z Ameryki, natomiast w tym momencie nie chce też sam się tego podejmować bo nie znam tego rynku na tyle, by tam jakoś sam działać. Jak ktoś się tym zajmuje to liczę na waszą pomocą.
#17
HydePark / Gdzie się zaopatrujecie w opony?
Luty 08, 2022, 11:15:15 AM
Gdzie się zaopatrujecie w opony? Generalnie to mam problem ze znalezieniem wartościowego sklepu internetowego, bo już kilka razy miałem sytuację, że przyjmują zamówienie, ale później się okazuje, że akurat tego ogumienia nie ma w magazynie. Też coś takiego przerabialiście?
#18
Motoryzacja / jakie opony kupujecie
Luty 08, 2022, 11:04:45 AM
Bierzecie opony najpopularniejszych marek, czy szukacie bardziej niszowych producentów? Jak teraz wygląda sytuacja pod kątem jakości i dostępności ogumienia dla flot? Chodzi mi o realizację bardziej masowych zamówień. Podzielcie się doświadczeniami.
#19
Gdzie szukać redaktorów od bardziej skomplikowanych zagadnień, prac magisterskich, a może nawet doktoratu? Studia w ostatnim czasie zrobiły się trochę bezmyślne i wolę poświęcić czas na pracę własną, a nie na pisanie czegoś, co i tak się nikomu nie przyda, a trzeba stworzyć. Wolałbym zlecić, więc jeżeli macie kontakty i doświadczenie to podzielcie się proszę.
#20
HydePark / Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej
Luty 03, 2022, 12:10:18 PM
Gdzie szukać redaktorów od bardziej skomplikowanych zagadnień, prac magisterskich, a może nawet doktoratu? Studia w ostatnim czasie zrobiły się trochę bezmyślne i wolę poświęcić czas na pracę własną, a nie na pisanie czegoś, co i tak się nikomu nie przyda, a trzeba stworzyć. Wolałbym zlecić, więc jeżeli macie kontakty i doświadczenie to podzielcie się proszę.