Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - zoja80

#1
HydePark / Drony w rolnictwie
Listopad 13, 2022, 12:30:35 PM
Poszukuję informacji na temat zastosowania dronów w rolnictwie. Chciałabym namówić znajomych na inwestycję w kurs, a później w drona, dzięki któremu mogliby więcej odpocząć. Mam nadzieję, że spełniłby on swoje zadanie i odciążył ich, chociażby z nawozami na polu. Znalazłam nawet takie szkolenie: https://ironsky.pl/dron-rolniczy-do-opryskow-uslugi-kursy-drony-agras/ i zakładam, że pomogą również z dopasowaniem odpowiedniego urządzenia, a wy co myślicie? Dobry pomysł?
#2
HydePark / Prezent dla pracownika
Listopad 13, 2022, 11:06:16 AM
Święta zbliżają się już wielkimi krokami. Dla rodziny większość upominków mam już gotowych. Na ten moment zastanawiam się, czy warto przygotować upominki dla pracowników. Do tej pory szykowałam dla nich premię pieniężną , ale w tym roku pomyślałam również o drobnym upominku na Mikołajki. Co powiecie o drobnych dżetach z logo naszej firmy , które bym zamówiła ze strony https://www.art-office.pl/oferta/ ? Kubki, czy kalendarze na rok 2023 byłyby dobrym pomysłem? Zależy mi na tym, aby pracownicy czuli się doceniani. Z chęcią poznam wasze opinie na ten temat i ewentualnie zapoznam się z waszymi propozycjami na upominki dla pracowników.
#3
Dyskusja / Skomplikowany spadek
Październik 08, 2022, 09:17:22 PM
Hej, w mojej rodzinie zmarł pradziadek. Pozostawił mieszkanie, ale chętnych jest sporo, w międzyczasie zmarła i prababcia, która dziedziczyła swoją część i jeszcze jedna osoba. Zastanawiam się, czy w tej sytuacji warto zasięgnąć porady prawnej, bo sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana. Znalazłam ofertę kancelarii prawnej online: https://lexsecure.pl/premium i zastanawiam się, jak podejść do tego tematu. Być może jednorazowa rozmowa będzie pomocna. Będę wdzięczna waszej opinii i dzięki za pomoc.
#4
HydePark / Narzędzie do anonimizacji danych
Czerwiec 27, 2022, 09:22:05 PM
Cześć, czy znacie może jakieś narzędzie do anonimizacji danych poufnych? Nie za bardzo wiem jak do tego podejść, a nawet jest mi trudno znaleźć w internecie odpowiednie informacje. Znalazłam firmę, która wdraża takie rozwiązania w Microsoft Dynamics. Myślicie, że będą w stanie jeszcze zorganizować jakieś szkolenie? Tutaj możecie zapoznać się z opisem: https://xplusglobal.com/pl/data-anonymization/ . Bezpieczeństwo danych to podstawa, dlatego oczekujemy sprawdzonego oprogramowania. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
#5
Dyskusja / Przebranżowienie
Czerwiec 26, 2022, 02:06:20 PM
Zmiana pracy, chociaż nie jest często przyjemna i zazwyczaj nie często decydujemy się na tego typu krok bywa czasami nieunikniona. Jeszcze rzadziej dochodzi do sytuacji, w której podejmujemy świadomą decyzję o zmianie branży. Wówczas mówimy o przebranżowieniu. Znalazłam artykuł: https://uxupgrade.pl/przebranzowienie-w-wieku-30-lat, w którym w interesujący sposób opisana zostało przebranżowienie po 30 roku życia lub później, bo czasami właśnie tak bywa. Czy są na forum użytkownicy, którzy zdecydowali się właśnie na taki krok?
#6
HydePark / Rekrutacja kadry zarządzającej
Czerwiec 25, 2022, 04:53:45 PM
Wiecie, czym zajmuje się Executive Search? Rekrutacja specjalistów może być uciążliwa i bardzo trudna. Niestety nie jest łatwo znaleźć odpowiednich managerów i kierowników. Nie każdy lider jest skory do współpracy z innym, dlatego dobrze byłoby powierzyć takie zadanie firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Ze swojej polecam firmę HR, która oferują wspomnianą usługę rekrutacyjną: https://antal.pl/dla-pracodawcy/usluga/executive-search
#7
Dyskusja / Dostęp do bazy medycznej
Czerwiec 25, 2022, 09:17:30 AM
Cześć, poszukuję dostępu do bazy danych lekarzy oraz placówek medycznych. Czy znacie jakieś? Dotychczas skorzystałem i mogę polecić bazę ze strony: https://www.infobrokering.com.pl/baza-lekarzy , jednak rozszerzam kontakty i planuję składania dalszych zapytań. Zależy mi głównie na adresach mailingowych oraz na działalności na rynku polskim. Będę wdzięczna za przekazywanie wszelkich namiarów.
#8
Przywitaj się! / Cześć!
Sierpień 01, 2019, 11:38:51 AM
Cześć wszystkim, jestem tu nowa :)