Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - zoja80

#1
HydePark / Narzędzie do anonimizacji danych
Czerwiec 27, 2022, 09:22:05 PM
Cześć, czy znacie może jakieś narzędzie do anonimizacji danych poufnych? Nie za bardzo wiem jak do tego podejść, a nawet jest mi trudno znaleźć w internecie odpowiednie informacje. Znalazłam firmę, która wdraża takie rozwiązania w Microsoft Dynamics. Myślicie, że będą w stanie jeszcze zorganizować jakieś szkolenie? Tutaj możecie zapoznać się z opisem: https://xplusglobal.com/pl/data-anonymization/ . Bezpieczeństwo danych to podstawa, dlatego oczekujemy sprawdzonego oprogramowania. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
#2
Dyskusja / Przebranżowienie
Czerwiec 26, 2022, 02:06:20 PM
Zmiana pracy, chociaż nie jest często przyjemna i zazwyczaj nie często decydujemy się na tego typu krok bywa czasami nieunikniona. Jeszcze rzadziej dochodzi do sytuacji, w której podejmujemy świadomą decyzję o zmianie branży. Wówczas mówimy o przebranżowieniu. Znalazłam artykuł: https://uxupgrade.pl/przebranzowienie-w-wieku-30-lat, w którym w interesujący sposób opisana zostało przebranżowienie po 30 roku życia lub później, bo czasami właśnie tak bywa. Czy są na forum użytkownicy, którzy zdecydowali się właśnie na taki krok?
#3
HydePark / Rekrutacja kadry zarządzającej
Czerwiec 25, 2022, 04:53:45 PM
Wiecie, czym zajmuje się Executive Search? Rekrutacja specjalistów może być uciążliwa i bardzo trudna. Niestety nie jest łatwo znaleźć odpowiednich managerów i kierowników. Nie każdy lider jest skory do współpracy z innym, dlatego dobrze byłoby powierzyć takie zadanie firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Ze swojej polecam firmę HR, która oferują wspomnianą usługę rekrutacyjną: https://antal.pl/dla-pracodawcy/usluga/executive-search
#4
Dyskusja / Dostęp do bazy medycznej
Czerwiec 25, 2022, 09:17:30 AM
Cześć, poszukuję dostępu do bazy danych lekarzy oraz placówek medycznych. Czy znacie jakieś? Dotychczas skorzystałem i mogę polecić bazę ze strony: https://www.infobrokering.com.pl/baza-lekarzy , jednak rozszerzam kontakty i planuję składania dalszych zapytań. Zależy mi głównie na adresach mailingowych oraz na działalności na rynku polskim. Będę wdzięczna za przekazywanie wszelkich namiarów.
#5
Przywitaj się! / Cześć!
Sierpień 01, 2019, 11:38:51 AM
Cześć wszystkim, jestem tu nowa :)