Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - mczay

#1
Dyskusja / ochraniacz do łóżeczka
Grudzień 05, 2022, 10:13:36 AM
Cześć. Czy zamawialiście już może ochraniacze do łóżeczka? Właśnie chciałabym kupić coś naprawdę porządnego, ogólnie ostatnio znajoma poleciła mi  https://lalabu.pl/ochraniacz-do-lozeczka-pikowany-bezowy-p-244.html i szczerze mówiąc jak dla mnie oferta jest tutaj dosyć dobra, a wy co o tym sądzicie? Warto go kupić?
#2
HydePark / Rozliczenie PIT
Listopad 29, 2022, 10:50:33 PM
Witajcie! Jak się za to zazwyczaj zabieracie? Robicie to sami czy zlecacie księgowemu? Ja przez lata zostawiałem to biuru rachunkowemu, ale od paru lat próbuję też samemu. To nie jest takie trudne, jak się ma odpowiednie podejście i pomoc w postaci programu albo artykułów z poradami. Właśnie dlatego chciałem założyć ten wątek, od siebie daję wam link do artykułu o PIT 28  https://www.mistrzu.com/pit-28-czym-jest-i-co-warto-o-nim-wiedziec/
#3
Dyskusja / Operatorzy sieci komórkowej
Lipiec 28, 2022, 03:16:55 PM
Cześć! W jakiej sieci macie swoje telefony? Jesteście zadowoleni z usług waszych operatorów? Bo jeśli czujecie, że warunki waszej umowy mogłyby być lepsze, to... tak na pewno będzie! Warto pamiętać, że teraz jest ogromny wybór wśród operatorów i można znaleźć coś znacznie bardziej korzystnego. Warto przejrzeć różne oferty, tutaj moim zdaniem wybija się firma https://otvarta.pl/ która ma bardzo tanie abonamenty i do tego szybki internet 5G. Korzystaliście z ich usług?
#4
HydePark / Jesienne promocje
Lipiec 23, 2022, 07:22:51 PM
Cześć Wszystkim! Nie udało mi się znaleźć wątku o podobnej tematyce na tym forum dlatego też zdecydowałem się założyć zupełnie nowy. Myślę, że wiele osób może być zainteresowanych tego typu informacjami. Ostatnio znacznie częściej zwracam uwagę na promocje sezonowe i powoli rozeznaję się w tych kwestiach. Szukam porad co, gdzie i w jakim czasie warto kupić. W oko wpadł mi między innymi artykuł ze strony: https://www.papilot.pl/moda/57636/jesienne-promocje-co-warto-kupic-na-wyprzedazach dotyczy on właśnie okazji jesiennych. A Wy korzystacie z wyprzedaży?
#5
HydePark / Sucha skóra
Lipiec 17, 2022, 02:48:24 PM
Witajcie, niestety nie udało mi się znaleźć wątku o podobnej tematyce dlatego zdecydowałem się założyć zupełnie nowy temat. Zazwyczaj w okresie letnim i zimowym zmagam się ze suchą skórą - zarówno na twarzy jak i na ciele. Niestety nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna dlatego staram się szukać rozwiązania, które pomoże chociaż złagodzić ten problem. Znajoma podesłała mi wpis dostępny na tym blogu: https://kobiecyblog.webgarden.com/ Korzystacie czasami z tego typu poradników internetowych? Dajcie koniecznie znać co uważacie na ten temat.
#6
HydePark / Sprawny hosting
Styczeń 03, 2020, 12:23:17 PM
Poszukuję hostingu na mojego bloga, co warto wybrać? Widziałem że oferta nazwa.pl jest całkiem dobra, szczególnie zainteresował mnie ich program partnerski dzięki któremu można dodatkowo zarobić.
#7
HydePark / Materac na prezent
Październik 17, 2018, 02:25:35 PM
Potrzebuję kupić materac w prezencie na chrzciny, co polecicie? Widziałem w sklepie ten model materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy-antyalergic-covers-model-ml1 i wpadł mi w oko bo ma pokrowiec z powłoką niepozwalającą na osiedlanie się bakterii roztoczy i grzybów na jego powierzchni i nie chłonie wilgoci. A to chyba ważne przy dziecku prawda?