Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - mczay

#1
Dyskusja / Operatorzy sieci komórkowej
Lipiec 28, 2022, 03:16:55 PM
Cześć! W jakiej sieci macie swoje telefony? Jesteście zadowoleni z usług waszych operatorów? Bo jeśli czujecie, że warunki waszej umowy mogłyby być lepsze, to... tak na pewno będzie! Warto pamiętać, że teraz jest ogromny wybór wśród operatorów i można znaleźć coś znacznie bardziej korzystnego. Warto przejrzeć różne oferty, tutaj moim zdaniem wybija się firma https://otvarta.pl/ która ma bardzo tanie abonamenty i do tego szybki internet 5G. Korzystaliście z ich usług?
#2
HydePark / Jesienne promocje
Lipiec 23, 2022, 07:22:51 PM
Cześć Wszystkim! Nie udało mi się znaleźć wątku o podobnej tematyce na tym forum dlatego też zdecydowałem się założyć zupełnie nowy. Myślę, że wiele osób może być zainteresowanych tego typu informacjami. Ostatnio znacznie częściej zwracam uwagę na promocje sezonowe i powoli rozeznaję się w tych kwestiach. Szukam porad co, gdzie i w jakim czasie warto kupić. W oko wpadł mi między innymi artykuł ze strony: https://www.papilot.pl/moda/57636/jesienne-promocje-co-warto-kupic-na-wyprzedazach dotyczy on właśnie okazji jesiennych. A Wy korzystacie z wyprzedaży?
#3
HydePark / Sucha skóra
Lipiec 17, 2022, 02:48:24 PM
Witajcie, niestety nie udało mi się znaleźć wątku o podobnej tematyce dlatego zdecydowałem się założyć zupełnie nowy temat. Zazwyczaj w okresie letnim i zimowym zmagam się ze suchą skórą - zarówno na twarzy jak i na ciele. Niestety nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna dlatego staram się szukać rozwiązania, które pomoże chociaż złagodzić ten problem. Znajoma podesłała mi wpis dostępny na tym blogu: https://kobiecyblog.webgarden.com/ Korzystacie czasami z tego typu poradników internetowych? Dajcie koniecznie znać co uważacie na ten temat.
#4
HydePark / Sprawny hosting
Styczeń 03, 2020, 12:23:17 PM
Poszukuję hostingu na mojego bloga, co warto wybrać? Widziałem że oferta nazwa.pl jest całkiem dobra, szczególnie zainteresował mnie ich program partnerski dzięki któremu można dodatkowo zarobić.
#5
HydePark / Materac na prezent
Październik 17, 2018, 02:25:35 PM
Potrzebuję kupić materac w prezencie na chrzciny, co polecicie? Widziałem w sklepie ten model materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy-antyalergic-covers-model-ml1 i wpadł mi w oko bo ma pokrowiec z powłoką niepozwalającą na osiedlanie się bakterii roztoczy i grzybów na jego powierzchni i nie chłonie wilgoci. A to chyba ważne przy dziecku prawda?