Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kosek14

Strony: [1] 2 3 ... 26
1
Świetnym miejscem na rodzinne spotkania na pewno będzie restauracja Tradycyja (https://www.facebook.com/Tradycyja). Znajduje się w Rynku więc w samym centrum a jednocześnie mają świetną kuchnię. Restauracja jest spora więc z organizacją rodzinnych spotkań raczej tam nie będzie problemu na spokojnie będzie można coś takiego przygotować. Polecam jeśli będziecie szukali dobrego miejsca np. na jakąś rocznicę.

2
Dyskusja / Odp: Dobre miejsce z polska kuchnią w Krakowie
« dnia: Styczeń 20, 2022, 01:32:30 pm  »
Myślę, że ten wybór może paść na restaurację Tradycyja w Rynku jeśli planujecie rodzinne spotkanie i stawiacie na klasyczną kuchnię. Tutaj ta restauracja właśnie wypada super, serwują dania w klasycznej polskiej stylistyce. Mają między innymi świetne pierogi. Na rodzinne spotkania będzie to dobry wybór bo właściwie niezależnie od wieku każdy będzie miał okazję znaleźć coś dla siebie i będzie zadowolony z serwowanych dań.

3
Kulinaria / Odp: Polecicie może jakąś restaurację, bar w Krakowie
« dnia: Styczeń 20, 2022, 11:32:50 am  »
My ze znajomymi dość często w czwartki wybieramy się w Rynek do Grande Grill, Wtedy muzyka na żywo więc można się dobrze bawić, a jednocześnie zawsze doskonałe właściwie już kultowe steki. Jak jeszcze nie mieliście okazji tam być, a jedziecie do Krakowa to polecam, na pewno nie będziecie zawiedzeni. Trzeba się liczyć z tym, że będzie tam sporo osób, natomiast szybko obsługują gości więc spokojnie będzie można poczekać na swojego steka.

4
HydePark / Odp: Jaką restauracje polecacie w Krakowie
« dnia: Styczeń 20, 2022, 11:18:46 am  »
Najlepsza kuchnia w amerykańskim stylu to niewątpliwie w rynku Grande Grill. Świetne miejsce, które funkcjonuje ponad 20 lat i serwowane tam steki właściwie można nazwać kultowymi. Na pewno dobrze zjecie i wyjdziecie zachwyceni tym co będzie Wam zaserwowane. A poza tym mam wrażenie, że to również świetny wybór dla tych, którzy stawiają na burgery, w menu znajduje się kilka ciekawych opcji do wybrania.

5
Dyskusja / Gdzie kpić złoto inwestycyjne
« dnia: Styczeń 20, 2022, 10:50:01 am  »
Witam! Na którym internetowym serwisie znajdę aktualne i rzetelne ceny skupu złota? Podzielcie się proszę sprawdzonym adresem!

6
HydePark / Miał już ktoś do czynienia z portalem mennica24.pl?
« dnia: Styczeń 20, 2022, 10:38:00 am  »
Hej! Miał już ktoś do czynienia z portalem mennica24.pl? Można skorzystać z jego usług? Podzielcie się proszę rzetelnymi opiniami!

7
Dyskusja / Odp: Meble na wymiar Szczecin
« dnia: Styczeń 18, 2022, 02:18:20 pm  »
Wydaje mi się, że tą dobrą opcją będzie między innymi http://www.studiowiking.pl/. Duże doświadczenie po ich stronie i zawsze próba wykonania indywidualnie projektu, co sprawia, że przestrzeń w kuchni może być maksymalnie wykorzystana. To dość istotne jak się ją planuje.

8
HydePark / Odp: Jaką firmę od mebli wybrać w Szczecinie
« dnia: Styczeń 18, 2022, 02:07:22 pm  »
Jeśli chodzi o Szczecin to polecam o meblach pogadać z pracownikami http://www.studiowiking.pl/. Firma działa ponad 30 lat i specjalizuje się w wykonywaniu mebli kuchennych pod wymiar. Duże doświadczenie po ich stronie, świetne wykonywanie mebli z uwzględnieniem potrzeb klientów. Zdecydowanie na plus.

9
Kulinaria / Odp: Jakie miejsca z polską kuchnią w Szczecinie polecacie?
« dnia: Styczeń 18, 2022, 01:27:33 pm  »
Z mojej perspektywy mogę polecić ofertę http://pierogarnianadeptaku.pl/. Miejsce świetnie przygotowane, gdzie można dobrze zjeść, serwowana jest polska kuchnia a dania faktycznie bardzo dobrze smakują więc wydaje mi się, że będziesz zadowolony z tych propozycji.

10
HydePark / Odp: Może ktoś z Was poleci jakieś restauracje w Szczecinie,
« dnia: Styczeń 18, 2022, 01:21:28 pm  »
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z restauracjami w Szczecinie to dobrze wspominam pierogarnię na deptaku - http://pierogarnianadeptaku.pl/. Świetne miejsce, gdzie faktycznie można dobrze zjeść, wybór pierogów spory, a i ceny jeszcze utrzymane na racjonalnym poziomie. Polska kuchnia w tradycyjnej formie.

11
HydePark / Meble na wymiar Warszawa
« dnia: Styczeń 18, 2022, 10:35:21 am  »
W końcu udało mi się kupić wymarzone mieszkanie i obecnie jestem na etapie planowania wykończenia w związku z tym szukam jakieś dobrej firmy, która wykonuje meble na wymiar. Mieszkanie jest w Warszawie na Targówku więc też jakąś firmę, która właśnie w stolicy działa. Chciałbym przede wszystkim kuchnię w takim charakterze z zabudową na wymiar wykonać.

12
Znacie jakąś firmę która jest w stanie zrobić pod wymiar nowoczesne meble, które jakościowo będą na dobrym poziomie i będą też dobrze się prezentować? Ogólnie to najlepiej kogoś z Warszawy albo okolic, bo chodzi tutaj o mieszkanie, które znajduje się w Ząbkach.

13
HydePark / Odp: jest tutaj ktoś kto stosuje peptydy w ramach swojego treningu
« dnia: Styczeń 14, 2022, 10:21:47 am  »
Jak ktoś będzie planował sięganie po peptydy to polecam zapoznać się z ofertą dostępną w sklepie  https://peptides.net.pl/ Kupuje u nich już długi czas Testolone ( https://peptides.net.pl/testolone-rad-140- ) i to właśnie taki świetny peptyd, z silnym działaniem, który wykazuje bardzo dobre efekty jeśli ktoś będzie się zmagał z problemami, które dotyczą właśnie efektów po treningu.

14
Sport / Odp: Czy peptydy poprawiają efekty redukcji ?
« dnia: Styczeń 14, 2022, 09:54:02 am  »
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o stosowanie peptydów. Mogę Ci polecić między innymi taki produkt jak Stenabolic ( https://peptides.net.pl/stenabolic-sr-9009- ). To taki produkt, który wykazuje silne działanie i faktycznie w praktyce świetnie się sprawdza. Oczywiscie trzeba na początku uważać, szafować odpowiednio dawkami, by ewentualnie zobacyzć jak też organizm będzie reagował.

15
Dyskusja / Odp: Biorezonans gdzie w Krakowie
« dnia: Styczeń 14, 2022, 09:04:08 am  »
Zobacz sobie jaką opcję będzie można obecnie wybrać w ramach leczenia proponowanego przez centrum medyczne www.vitanea.eu. To świetne miejsce, gdzie się będzie można leczyć pod okiem osób, które świetnie znają temat i będa w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania. Warto mieć to na uwadze, ponieważ możliwości jakie daje biorezonans są wyjątkowe i faktycznie t leczenie będzie skuteczne.

Strony: [1] 2 3 ... 26