Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - kha1

#1
Jeśli są tu ludzie pasjonujący się aparatami i fotografią, to zapraszam na witrynę www.foto-festiwal.pl - jest to serwis informacyjno-konkursowy z naciskiem na to drugie. Do wygrania w tej edycji 12 książek tematycznych, drukarka oraz nagrody główne, aparaty Canon i Fuji! :-) Jest o co walczyć!

Zapraszam!
#2
Film i telewizja / Odp: Naruto
Grudzień 30, 2011, 03:53:08 PM
Naruto jest dobre i trzyma poziom, w przeciwieństwie do swojego głównego konkurenta - Bleach. Tam po pokonaniu Aizena historia powinna się skończyć, a właściwie dopiero się zaczyna, katastrofa.

Żałuje jedynie, że w przypadku anime wpycha się tyle totalnie bezużytecznych fillerów. To niszczy właściwie całą otoczkę, szczególnie jak lecą np. 3 miesiące z rzędu...
#3
Film i telewizja / Odp: Dragon Ball :)
Grudzień 30, 2011, 03:51:35 PM
DB i Love Hina to tytułu na których się wychowałem. Do tej pory zresztą posiadam płyty ze wszystkimi odcinkami. To taki skarb, który warto trzymać. Jeśli jakiś młodzian jeszcze nie widział, a ma nadmiar czasu, to nie ma co czekać!
#4
Film i telewizja / Odp: Death Note
Grudzień 30, 2011, 03:50:36 PM
Przerażające, że kręcą takie anime. Tak samo jak przeraża mnie fakt, ilu to ma fanów. Za moich czasów tytuł by nie przeszedł absolutnie...
#5
Muzyka / Odp: Ulubiony rodzaj Muzyki
Grudzień 30, 2011, 03:49:21 PM
Nie mam ulubionego rodzaju, większość ma swoje gorsze i lepsze kawałki. Tak samo jak hip-hop, rock, techno mogą być dobre, tak samo pop czy dance.
#6
Muzyka / Odp: Czego teraz słuchasz?
Grudzień 30, 2011, 03:44:46 PM
Głównie muzyki filmowej/trailerowej, z naciskiem na Immediate oraz Hansa Zimmera. Jakoś tak, bez względu na nastrój, jest po prostu dobra.