Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

pies

Zaczęty przez zoja80, Listopad 01, 2023, 10:35:36 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zoja80

Witam,co sądzicie o karmie dla psow z naturalnych skladnikow? Zalezy mi na wysoko jakosciowej karmie,poniewaz chcę zapobiegac chorobom mojego psa. https://poshpaws.pl/kategoria-produktu/jedzenie-dla-psow/jedzenie/przysmaki-dla-psow/ Zachęcam do dyskusji i komentowania,pozdrawiam.

kaszka

Jeśli zastanawiacie się czy warto podawać pieskom CBD to odsyłam Was na stronę sprawdzonego producenta takich olejków a mianowicie https://hempets.pl/ . Możecie tam zapoznać się z informacjami jak takie olejki mogą korzystanie wpływać na zdrowie i samopoczucie zwierzaka. Moim zdaniem nie ma nawet nad czym się zastanawiać.

mczay


zoja80

Zimowe spacery mogą być dla psów zarówno przyjemne, jak i ryzykowne. Podczas niskich temperatur istnieje ryzyko hipotermii, odmrożeń oraz innych problemów zdrowotnych związanych z ekspozycją na zimno. Dlatego tak istotne jest zapewnienie futrzanemu przyjacielowi odpowiedniej ochrony przed zimnem, wiatrem i wilgocią. Sporo informacji znajdziecie na https://szafa.pl/porady/575-zimowy-spacer-z-psem-jak-przygotowac-do-tego-naszego-pupila.html