Kosmetyki do cery problematycznej dermatologicznie

Zaczęty przez kosek14, Czerwiec 11, 2021, 03:31:52 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Jakimi kosmetykami realnie udało się wam pokonać problemy dermatologiczne? Szukam inspiracji, bo mam mocno spuchniętą twarz przez maseczkę. Nie chce mi się już praktycznie z domu wychodzić.

Depta77

W regeneracji skóry po całym dniu pracy przydaje mi się ten krem https://naturikke.pl/produkt/krem-przed-zasnieciem-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym/. Bardzo dobrze działa. Jak wstaję to mam świeżą skórę. Przyznam, że cera bardzo dobrze wygląda. Nawet nie muszę specjalnie robić makijaż, czy z czymś się kryć. Zmarszczki może nie znikają, natomiast kwas hialuronowy mocno wpływa na relaks twarzy długoterminowo. Masz wszystko wygładzone. Jeżeli utrzymasz relaks na co dzień to z takimi kosmetykami można się realnie odmłodzić.

Maciuszek78

Wszystko jest do domowego SPA https://e-naturalne.pl i dzięki nim zaczęłam nawet kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków naturalnych. W ogóle pozytywnie zaskoczyły mnie ceny różnych surowców i to nawet tych spotykanych w kosmetykach premium.

zoja80

Dobrej jakości kosmetyki do skóry wrażliwej i nie tylko znajdziecie na tej stronie internetowej https://basiclab.shop/pl/c/TREHALOZA/69 . Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Moim zdaniem nie ma co oszczędzać na pielęgnacji skóry twarzy. Inwestycja w kosmetyki z dobrym składem to tak naprawdę inwestycja w nasz wygląd i w nasze samopoczucie. Jednak wygląd często jest naszą wizytówką. Wracając do tematu kosmetyków, polecam aktywne serum w postaci mlecznej emulsji, zawierającej neuropeptyd Snap-8, trehalozę, koenzym Q10, skwalan i niacynamid, które poprawia wygląd skóry i dogłębnie ją nawilża.