Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Muzyka której nie lubisz?

Zaczęty przez Janko, Listopad 15, 2014, 11:08:00 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Janko

Macie jakiś gatunek muzyczny którego nie lubicie?Jeśli tak to jaki?

natka055

Wręcz nienawidzę heavy metalu, black metalu , jazzu, reagge ;) Kiedy słyszę jakieś piosenki z tych gatunków muzycznych, to usychają mi uszy :D

cream76

No coz, nie kazdy ma na tyle rozwiniete poczucie estetyki i wrazliwosc, by sluchac jazzu. Ja za to nie lubie pseudorockowych bandów z grafomanskimi tekstami i takich rzeczy jak Happysad, Strachy na Lachy... Cos okropnego. No i punk... dosc prymitywna forma muzyki, ktorej by grac nie trzeba umiec kompletnie nic :) Pozdrawiam, Cream76 - malkontent

Darezz

która do przesady jest promowana w radiu

tomeh

Żadnego metalu i jego odmian, to dla mnie nie do słuchania
totemat.pl - z filmami i artykułami

Patrycja267

Zdecydowanie nie lubię jazzu. Po prostu jest dla mnie nie do zaakceptowania. Jest to rodzaj muzyki, który nie odpowiada mojemu gustowi.

Nina90


Madzia12

Ja nie trawię hip-hopu. Po prostu nie i już.

umbel


wilhelmdilthey

Są takie gatunki, w których ogólna estetyka mi się nie podoba, ale w żadnym wypadku nie powiedziałbym, że ich "nienawidzę". Wolę każdy utwór, niezależnie od gatunku, ocenić indywidualnie, na własnych prawach, a nie od razu odrzucać ze względu na etykietę. Kiedyś na przykład nie wiedziałem, jak można słuchać country, ale w końcu trafiłem na takie utwory z tego stylu, które mnie na łopatki rozłożyły - kreatywnością, wirtuozerią, zmysłem kompozycyjnym ;).

kiperek

Rap, country (chyba tak się pisze), nie przepadam też za filmami w których tekst jest śpiewany

Ametyst


barka

Skoro zeszliśmy na temat muzyki, to chciałabym kupić jakiś głośnik przenośny. Udalo mi się natrafić na strone https://gsmopinie.pl/ gdzie recenzji i poleceń nie brakuje. Może i wam uda się tutaj znaleźć coś dla siebie?

mczay