Jakie macie doświadczenia z organizacją koncertu ?

Zaczęty przez kosek14, Luty 25, 2022, 08:41:06 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Zastanawiam się nad tym czy przy organizacji w mieście koncertów raczej nawiązać współpracę z kimś kto organizuje pracę dla kilku artystów czy lepiej indywidualnie z menadżerami się kontaktować. Jeśli macie z czymś takim jakieś doświadczenie, możecie podpowiedzieć jak taką pracę organizować to dajcie znać jak to wygląda i co ewentualnie będzie można wybrać, gdzie ofert koncertowych szukać.

Maciuszek78

Dobra oferta na pewno będzie dostępna jeśli chodzi o Scenę Konesera (https://scenakonesera.pl). Zaczynali dość spokojnie z koncertami o poważnym charakterze, a obecnie współpraca im się dość istotnie rozszerzyła i oferują między innymi koncerty Andrzeja Piasecznego, Zespołu Raz Dwa Trzy czy Sławka Uniatowskiego. Jak coś z popularnej polskiej muzyki to można także będzie na nich liczyć. Dbają też o udaną współpracę.

zoja80

Co do organizacji koncertu to mogę polecić wam taki artykuł o tym https://www.metalnews.pl/inne/organizacja-koncertu-klubowego/ . Obecnie najwięcej koncertów odbywa się w klubach. To obiekty doskonale do tego przystosowane. W klubach odbywają się dzisiaj zarówno koncerty kameralne, jak i większe imprezy, z udziałem największych gwiazd estrady. Tutaj można znaleźć jak zorganizować koncert w klubie i o czym trzeba pamiętać.