Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Samochód ze Stanów

Zaczęty przez Maciuszek78, Marzec 21, 2022, 12:00:48 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Hej, zastanawiam się nad możliwością sprowadzenia samochodu z USA i tak nie wiem na ile się to obecnie opłaca, czy to jeszcze ma sens czy raczej ogólne koszty sprawią, że nic nie zyskam nawet jak jakieś tańsze auto się tam znajdzie? Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i może mi coś sensownego pod tym kątem podpowiedzieć?

kosek14

Taką firmą na pewno będzie Amer-Pol (www.amer-pol.com). Dla mnie auto sprowadzali i zdecydowanie mogę polecić, sprawna obsługa, kompleksowe działania od początku do końca.

zoja80

#2
Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu ceny importu jeszcze wzrosły, chociaż raz na jakiś czas widzę pojazdy z małymi tabliczkami, co może sugerować sprowadzenie. Kiedyś słyszałam, że może się to opłacać, pewnie przy droższych SUV-ach. Ostatecznie, jeśli pozostaniesz przy rodzimym rynku, to sprawdź lokalne ogłoszenia

barka

Bardzo ciekawy temat. Ja póki co wstrzymuję się z zakupem samochodu, ponieważ bardziej opłaca mi się wynajem. Mam namiar na firmę http://dyniewicz.pl/pl/ z Warszawy, która oferuje naprawdę świetne warunki.

mczay

Jak sprowadzasz z zagranicy samochód to dobre ubezpieczenie dla niego wykup. Tutaj https://www.compensa.pl/ masz możliwość taką, warto na pewno mieć coś lepszego bo jednak o takie auto warto dbać. Ja tam ze swoim robię.