Polecicie jakąś firmę transportową dla zakładu produkcyjnego?

Zaczęty przez kosek14, Styczeń 26, 2022, 02:54:29 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Polecicie jakąś firmę transportową dla zakładu produkcyjnego? Nie mam swoich aut, obecnie skończyliśmy współpracę z firmą, która przestała spełniać nasze oczekiwania, był problem z terminowością dostaw więc szukamy kogoś nowego. Jeśli macie w temacie jakieś doświadczenie, możecie firmę polecić to chętnie z podpowiedzi skorzystamy w ciemno nie chcemy wybierać żeby nie tracić czasu i nie przejechać się znów na firmie, która oczekiwań nie będzie spełniać.

Depta77

Zobacz sobie jak to wygląda w ofercie http://www.daf-trans.pl/ jeśli chodzi o materiały niebezpieczne i to jak je zabezpieczają. Korzystałem kiedyś z ich obsługi i wydaje mi się, że profesjonalnie podeszli do trudnych materiałów więc warto skorzystać. 

kaszka

Znajomy przejął jakiś czas temu firmę produkcyjną po wuju, niestety cała linia wymaga kompleksowej modernizacji, wiele maszyn jest do wymiany. Znalazłam w sieci ofertę https://www.biomachines.com.pl/ i wydaje mi się, że ta firma mogłaby podjąć się właśnie tego zadania. Budują linie technologiczne, przenoszą zakłady, modernizują maszyny dlatego z dużym prawdopodobieństwem podjęliby się tego zadania.