Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Pęknięta szyba czołowa

Zaczęty przez Promil, Listopad 30, 2014, 09:07:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Promil

Witam, czy jeżeli mam pękniętą szybę czołową w samochodzie to można to jakoś naprawić/wypełnić bez potrzeby wymiany szyby?

Budomax Parkiety

Jeżeli pęknięcie jest niewielkie, punktowe, to z tego co wiem można je naprawić, bez konieczności wymiany całej szyby.

Promil

Chodzi o wypełnienie takiego uszczerbku?

rekin2

Tak można to wypełnić żywicą na ciepło, u mnie koszt takiej usługi to 100zł choć to zależy od tego czy duży jest odprysk na szybie. Z tego co wiem to Policja aż tak tego się nie czepia bo to nie jest pęknięcie.

Promil

A nie orientujesz się czy takie wypełnienie szyby jest trwałe?

felix

W praktyce i tak chyba najlepsza będzie wymiana szyby na nową.

Promil

Tylko, że przy takim czyś to serio nie widzi mi się wymieniać szyby, ból serca dla mnie wyłożyć tyle kasy na takie coś...

jamie

Ja musiałam całą szybę wymieniać, nie dało rady inaczej. Dlatego teraz jestem przewrażliwiona na punkcie chociaż najmniejszych usterek itp. Ostatnio zdecydowałam się nawet na konserwację felg, żeby się nie zniszczyły.

zbyszko

a gdzie tą szybę wymieniłeś?? Gdzie można z takim ubytkiem podjechać, bo ostatnio widzę drobny ślad po kamieniu i szukam sprawdzonego serwisu.

oenordglass


Witam,
jeśli byłaby potrzebna pomoc przy wymianie szyby lub jej naprawie, serdecznie zapraszam do NordGlass. Jesteśmy największą siecią w Polsce zajmującą się profesjonalną wymianą szyb samochodowych. Do twojej dyspozycji jest również nasza bezpłatna infolinia 801 181 181.

W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

rudaanka

Nawet zarysowana szyba a co dopiero pęknięta jest do wymiany. Inaczej przy pierwszej kontroli drogowej wlepią Ci mandat i zabiorą dowód rejestracyjny.
Pozdrawiam Anka

zbyszko

zarysowane to chyba można wypolerować. Tak mi się wydaje. Ale to w serwisie powinni ocenić.

oenordglass

Witam ponownie,

Tak, istnieje możliwość naprawy szyby w przypadkach mniejszych jej uszkodzeń. Każdorazowo jednak szyba musi zostać zakwalifikowana do naprawy przez naszego pracownika. Nie każda szyba, niestety, będzie do takiej naprawy się nadawać. Zachęcam jednak do złożenia wizyty w jednym ze 130 naszych serwisów, abyśmy mieli szansę ocenić, czy w Pana przypadku wystarczy naprawa, czy konieczna będzie wymiana szyby.

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert Nordglass

Marko

Nie warto specjalnie czekać z naprawą. Może się okazać, że nie da się już naprawić szyby, bo pęknięcie się powiększyło. Poza tym ja nie chciałbym otrzymać mandatu o wartości nawet 500 zł za pękniętą szybę, bo w wielu przypadkach za tyle można już mieć nową. Czyż nie?

zbyszko

Marko masz rację. A dodatkowo musisz liczyć się ze stresem i bieganiem za odzyskaniem dowodu rejestracyjnego i przeglądu samochodu. Nie spodziewałem się że Nordglass ma aż tyle oddziałów. Oprócz wymiany szyb ma jeszcze jakieś ciekawe usługi?