Możecie polecić jakiś dobry serwis zajmujący się Hondami w Warszawie

Zaczęty przez Maciuszek78, Luty 25, 2022, 01:29:47 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Możecie polecić jakiś dobry serwis zajmujący się Hondami, który działa w Warszawie, albo gdzieś w okolicach? Szukam miejsca, gdzie bez obaw będzie można oddać do naprawy auto. Jeśli ewentualnie możecie coś sensownego pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i co można będzie wybrać, jaki serwis faktycznie będzie w stanie Hondą się należycie zająć.

Depta77

Ja obecnie naprawiam samochód w serwisie https://www.autowitolin.pl i jeśli chodzi o wykonanie napraw to polecam. Świetne podejście do klienta i kompleksowa pomoc jeśli chodzi o Hondę. Duże doświadczenie po ich stronie można faktycznie liczyć na ich propozycje. Jak szukacie miejsca, gdzie naprawiać Hondę to mogę ten serwis polecić z czystym sumieniem.

zoja80

Jeśli zależy nam na profesjonalnej obsłudze naszego samochodu, warto zainteresować się serwisem https://grupalis.pl . Firma ta oferuje kompleksowe usługi serwisowe dla różnych marek samochodów, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług oraz pełne zaufanie klientów. Serwis Grupa Lis posiada wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesne zaplecze techniczne, co pozwala na skuteczną naprawę i konserwację pojazdów.

mczay

Co do ej marki aut to ja nie miałem nigdy jej u siebie więc nie wiem jaki mechanik będzie dobry ale ubezpiecznie samochodu mogę ci polecić. Bo ja mam takie które ma niską składkę i warunki fajne, nie jest łatwo to znaleźć.