Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Dobry serwis

Zaczęty przez mattyy, Marzec 01, 2012, 09:57:40 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

mattyy

Mam pytanko odnośnie serwisów. Jaki polecacie serwis samochodowy ?? lepiej jakieś aso czy sieciówki typu feuvert czy nastapol ??? A może lepiej poszukać zaufanego fachury ?? jak myślicie?? Zależy mi na szybkiej robocie bo auto jest narzędziem pracy i bez niego nie ma pracy. Znalazłem jeszcze coś takiego http://www.motointegrator.pl/ korzystał ktoś ?

Tycjan

Dobry to ten auto servis Specjalizują się w klimie, ogrzewaniu, ale ogarniają wszystko, i za rozsądna cenę.

felix

Ja polecam jakieś mniejsze warsztaty, wyjdzie taniej i solidniej.

Vicen

ja polecam sieciówki jednak, tak jak wymieniony przez Ciebie FeuVert, przynajmniej możesz być pewny jakości, a nie tego że dajesz furę pod opiekę komuś o kim nic nie wiesz

Misio

Ja sugeruję się zazwyczaj opinią moich znajomych którzy już oddawali auta do serwisu.

felix

to też dobra rada, opinia innych osób dużo może na pomóc.

bossik

Co jak co ale w ASO to najlepiej zrobią, części są pewniejsze bo w małych warsztatach kasę ściągną a kupią jakąś taniochę. Teraz w fordzie za wymianę oleju, filtrów: oleju i powietrza i ogólne sprawdzenie auta liczą sobie 279 zł. Według mnie to rozsądna cena.

Promil

bossik, za te usługi to nie jest duża cena. Mój ojciec ma forda i serwisuje go u nich. Jest zadowolony.

wilhelmdilthey

Dla mnie wzorcem dla tego, co znaczy być ,,dobrym serwisem" zdecydowanie jest warszawska Autoreduta – już od dawna korzystam z ich usług w kwestii naszego Jaguara (jak ktoś jest ciekawy w stosunku do tej usługi, to niech sobie tutaj zajrzy: https://www.autoreduta.pl/serwis-jaguar-warszawa) i nigdy jeszcze mnie nie zawiedli. Świetnie profesjonaliści tam pracują, którzy potrafią naprawdę dobrze zająć się nawet takimi autami wysokiej klasy, które wymagają w końcu niemałych umiejętności :).

zbyszko

ja mam swojego mechanika do którego zawsze się wybieram na naprawy i przeglądy. Ostatnio odpukać to jedynie co robię z autem to wymieniam olej w silniku (stosuje Shella) do tego filtry i nic więcej z autem nie muszę robić. A jest to Laguna a wiadomo jakie krążą o niej "legendy"

ciri

Fajnie że masz takiego sprawdzonego mechanika. Mi niestety brakuje takiego namiaru a chciałabym mieć pod ręką sprawdzony serwis automatycznych skrzyń biegów dla przykładu. Każdy mechanik który do tej pory widział moją skrzynię rozkłada ręce... mi już brakuje się, nie da się tego naprawić?