Dobra firma transportowa z Trójmiasta

Zaczęty przez Maciuszek78, Luty 08, 2022, 10:37:17 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Potrzebuje do firmy dobrej obsługi jeśli chodzi o transport, jesteście w stanie mi kogoś polecić kto będzie to w stanie ogarnąć i pod kątem transportowym i ewentualnie jak będzie trzeba składować towary? Transport głównie po Polsce, choć co jakiś czas międzynarodowa trasa także może się pojawić. Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę transportową, którą możecie polecić to dawajcie znać jak to wygląda.

kosek14

Kluczowa sprawa to pewnie szukanie takich firm jak http://www.daf-trans.pl/, gdzie masz bogata flotę pojazdów i doświadczonych kierowców. Dzięki temu jest znacznie większa perspektywa na sukces i profesjonalizm jeśli chodzi o organizację transportu. 

zoja80

W Trójmieście miałam przyjemność korzystać z przeprowadzki firmy https://www.liderpak.pl . Panowanie bardzo pomocni już na początkowym etapie rozmowy telefonicznej i dogrywania szczegółów. Zapewnili mi również dodatkowe kartony, a w późniejszym czasie odpowiednio zabezpieczyli meble i delikatnie się z nimi obchodzili. Transport w mojej ocenie w przystępnej cenie. Na pewno warto zrobić rozeznanie i się do nich odezwać.

mczay

W przypadku prowadzenia firmy transportowej, warto również zastanowić się nad outsourcingiem płac. Polecam wam ciekawy wpis na ten temat https://www.mistrzu.com/kiedy-decydowac-sie-na-outsourcing-plac/ , który rozwieje wasze wątpliwości.