Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa

Zaczęty przez Depta77, Grudzień 08, 2021, 10:55:33 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

kosek14

Psychologiem i seksuologiem jednocześnie jest Pani Mirella Stolarek z PanMedic z Alei Jerozolimskich jeśli chcecie skorzystać z profesjonalnej terapii to zdecydowanie warto się do niej umówić. Specjalistka na wysokim poziomie, na której pomoc faktycznie będzie można liczyć jeśli ktoś zmaga się z problemami, które związane są z kwestiami psychologicznymi.

kalifornia

Hmm a próbowaliście trochę urozmaicić seks? :) to często pomaga. Wcale nie trzeba sięgać od razu po gadżety. Nawet bielizna erotyczna tego typu potrafi nieźle podziałać https://lovita.pl/collections/bodystocking :)

lemur

Uważam, że jeśli czuje się potrzebę, warto skorzystać z takiego wsparcia. Ale dużo pomocy można znaleźć też na blogu https://sklepintymny.com.pl