Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Dobra restauracja Krakow

Zaczęty przez Maciuszek78, Luty 10, 2022, 10:36:34 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Maciuszek78

Wybieramy się do Krakowa i szukamy jakiegoś miejsca, gdzie będzie można się wybrać do baru, coś dobrego się napić, coś dobrego zjeść. Jak możecie polecić w Krakowie jakieś miejsce, do którego sami chodzicie i faktycznie będzie warto się tam wybrać to dajcie znać. Najlepiej gdzieś w Rynku, albo w jego okolicach,  bo głównie planujemy się po centrum poruszać.

Depta77

 w centrum warto odwiedzić Grande Grill (https://www.facebook.com/grandegrill). Doskonałe miejsce, by coś dobrego zjeść, a jednocześnie świetny wybór także dla tych, co lubią wypić smacznego drinka. Świetne szczególnie pod kątem tych osób, które szukają miłej atmosfery, świetna sprawna obsługa więc nie trzeba długo czekać. W Krakowie to właściwie kultowe miejsce.

mczay

Jakie restauracje polecacie pod Warszawą? Ja myślałem, żeby wybrać się tutaj https://naskrajnej.pl/2022/09/29/o-recepturach-kuchni-polskiej-kilka-slow-o-podejsciu-do-tradycji-w-naszej-restauracji/ . Już wielu znajomych mi polecało tę restaurację. Podobno mają bardzo dobre jedzenie i miłą obsługę.