Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Dobra dieta pudełkowa Warszawa

Zaczęty przez Depta77, Kwiecień 19, 2021, 01:55:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Depta77

Hej, jeśli ktoś z Was korzysta z diety pudełkowej i może poradzić jakąś firmę, z której ewentualnie warto skorzystać jeśli chodzi o zamówienie takiej diety to dajcie znać. Zależy mi na diecie bez laktozy więc potrzebuje takiej firmy, która ogarnia właśnie takie diety z jakimiś włączeniami.

kosek14

Ogólnie tych ofert jest już bardzo dużo jeśli chodzi o diety pudełkowe więc faktycznie coś sensownego można będzie dla siebie szukać. Korzystałam już chyba z trzech takich ofert, obecnie jest na etapie BonAppeFit (www.bonappefit.pl) i na tą chwilę jestem zadowolona. Jedzenie jest dobre, zawsze świeże i jeśli chodzi o posiłki jest spore zróżnicowanie wiec na spokojnie można coś pod siebie dopasować.

zoja80

Dieta pudełkowa to bardzo dobry wybór. Pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jestem osoba dość zabieganą i szkoda mi marnować czas na siedzenie w kuchni. Ja zamówiłam dla siebie catering pudełkowy od dietyzchatki i jestem zaskoczona, że jedzenie jest tak smaczne i świeże. Korzystając z takiego cateringu, warto zajrzeć sobie na tego bloga https://dietyzchatki.pl/blog/dieta-pudelkowa-jak-ja-podgrzewac-praktyczne-rady/ . Być może okaże się dla kogoś przydatny.

Rywall

Dieta pudełkowa to niestety nie to samo co porządny obiad. Smacznie gotują tutaj
https://naskrajnej.pl/2022/12/01/polska-dziczyzna/  . Restauracja Na Skrajnej znajduje się konkretnie w Ząbkach pod Warszawą. Na stronie mają zamieszczone menu, więc możecie sobie zobaczyć co smacznego możecie u nich zjeść :)