Moniki Nowickiej „Piąta Fala Pożądania”

Zaczęty przez spindirella, Maj 04, 2013, 01:33:42 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

spindirella

...moim zdaniem Moniki Nowickiej ,,Piąta Fala Pożądania" jest ewenementem na polu czytelniczym....niespotykana lekkość z jaka autorka opisuje przeżycia i doznania zmysłowe kilku kobiet - swoich bohaterek, daje po głowie ostro i bezceremonialnie...obuchem...Ta książka to bardzo mocna wódka z pieprzem, obezwładnia i piecze już od pierwszych stron ...ale nie masz ochoty przestać,to tak jak z seksem a o tym właśnie jest...o mocnym, gorącym, intensywnym przeżyciu...W tej sferze życia wszystko jest możliwe, wszystko dozwolone, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia...w książce fantazja nie ma granic, jest wyśrubowana na najwyższe stany uniesienia...do tego czasem bardzo dosadna i bezpardonowa. Ta książka to  konkretna i prawdziwa literatura erotyczna, podana w pikantnym sosie bezpardonowego języka..., bardzo rozbudza ciało, bardzo podnieca umysł, bardzo prowokuje do niekonwencjonalnych działań. Rozgrzewa jak gorący trunek... do żywego....
polecam :http://org-aport.com/book19783562.php

amelka20112

Każdemu  czytelnikowi polecam erotyczną książkę  pt. "Piąta fala pożądania". Książka zawiera wiele historii kobiet z przeróżnych zakątków świata, które przeżyły niewaryhodne stresy, niuanse, fantazje..Ludzie podchodzą do tego sceptycznie lecz z biegiem przeczytanych stron książka robi się coraz ciekawsza i ciekawsza. Jeżeli chcecie przeżyć chwile fantazji i erotyki to gorąco polecam.

Gwiazda


kamaya


spinka

Też jej nie czytałam, a chętnie przeczytam, co prawda ostatnio trochę tu https://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-film.html książek zamówiłam ale myślę że bardzo szybko je przeczytam bo mam trochę wolnego czasu :)