Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Książki godne polecenia

Zaczęty przez Kuba, Październik 09, 2008, 07:07:24 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zadra

Jeśli się nad tym zastanawiasz, to na stronie jest poradnik, jak wydać książkę https://novaeres.pl/jak-wydac-ksiazke Najłatwiej jest wydać przez wydawnictwo. Szczegolnie wydawnictwo specjalizujace się w wydawaniu książek debiutantów.

 Jeśli jakaś książka średnio mnie wciąga i trochę się z nią męczę to wydzielam sobie wieczorem dwie godziny. Jeśli książka wciąga mnie, albo seria to czytam wszędzie... Robię obiad z książką w ręku, idę na spacer z książką, kąpię się z książką i inne sprawy w łazience też załatwiam z książką, ale to bardzo męczące jest ;)

zoja80

Myślę, że bardzo duży wybór dla każdego znajdziecie w antykwariacie online: https://blackbooks.pl/515-ksiazki. W mojej ocenie warto przed zakupem nowej książki, czy nie ma z drugiej ręki, jeśli jest odpowiednio tańsza a w bardzo dobrym stanie. Jak to się mówi, po co przepłacać, zwłaszcza że przy dzisiejszej inflacji mamy na pewno, na co wydawać nasze pieniądze.

kamaya

a jak ktoś woli nowe książki?

nata


tok

Z klasyków na pewno moim faworytem jest Anna Karenina, trochę cięższa, ale warto przeczytać zdecydowanie. Z aktualnych książek też bardzo lubię wymienionego Harry'ego Pottera, już kilka razy przeczytana cała seria u mnie :D Tutaj https://artandsciencemeeting.pl/ są bardzo fajne artykuły o tym, co warto przeczytać.

strange

Mnie interesuje zdrowy styl życia więc jeśli trafi się taka https://sklep.zwierciadlo.pl/kategoria-produktu/kulinaria tematy jak kulinaria to zdarza mi się je zamawiać online. A tu widzę że jest kilka książek które chętnie bym przeczytała i ceny są atrakcyjne

mczay