Autor Wątek: Konkurs - Wygraj wspaniałe nagrody.  (Przeczytany 5131 razy)

pawlo896

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Konkurs - Wygraj wspaniałe nagrody.
« dnia: Lipiec 28, 2011, 02:03:57 pm »
Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych użytkowników forum serwisu turysci.info znajdującego się pod adresem newbielink:http://www.turysci.info/forum [nonactive]. Rejestracja na forum jest oczywiście całkowicie darmowa.

Rozpoczynają się wakacje. Zdecydowana większość z was wybierze się gdzieś na wakacje, część do naszego kraju, a część za granicę. Będziecie korzystać z ofert biur podróży, spędzać czas w hotelach oraz bawić się w kurortach. Aby wziąć udział w konkursie należy opisać w formie artykułu, któryś z tych elementów tj. postawę biura podróży, wszystko o hotelu bądź o samym kurorcie w którym spędziliście czas. Wymagań nie mamy żadnych konkretnych lecz tak naprawdę wszystko zależy od ilości podanych przez was konkretnych informacji czy też zdjęć. Oto przykłady artykułów wyczerpujących tematy:

1. newbielink:http://www.turysci.info/articles.php?id=280 [nonactive]
2. newbielink:http://www.turysci.info/articles.php?id=722 [nonactive]
3. newbielink:http://www.turysci.info/articles.php?id=717 [nonactive]

Ww. artykuły są wzorcowe i jak już wspomniałem wyczerpują wskazane tematy, a napisanie ich wymaga dobrej pamięci oraz poświęcenie dosyć dużej ilości czasu. Nie oceniamy Waszej gramatyki ani ortografii, liczą się informacje..
Po napisaniu artykułu należy go dodać w formie tematu na forum w tym dziale:
newbielink:http://www.turysci.info/forum/viewforum.php?f=78 [nonactive]

W przypadku problemów z dodaniem czegokolwiek proszę o pisanie do mnie na admin(małpa)turysci.info lub gg:1008148 - koniecznie piszcie, że w sprawie konkursu.

Zapraszamy do udziału!


Miejsce 1
Nagrodą jest gratisowy wyjazd na wycieczkę weekendową ( max 4 dni ) dla 2 osób w terminie od 01.09.2011 do 30.06.2012 na dowolna wycieczkę z propozycji biura Darr-Tell.
Strona biura to newbielink:http://www.darrtell.pl/ [nonactive]

Oferta obowiązuje na wycieczki po Polsce lub Europie. *

Miejsce 2:
Weekend w Las-Vitas Na Mazurach. Nagroda ufundowana przez właściciela ośrodka - newbielink:http://lasvitas.eu [nonactive]
Konto pocztowe w domenie turysci.info

Miejsce 3:
Gra Empire Earth Złota Edycja
Pen-drive


*Klient musi podpisać umowę, podać dane do ubezpieczenia.
Będzie musiał również na własny koszt dojechać na miejsce odjazdu autokaru. Wszelkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów na wycieczce klient opłaca z własnej kieszeni. Wycieczka może być odwołana z powodu małej frekwencji i nie przysługuje z tego tytułu żadna inna forma rekompensaty.

Ilość nagród wzrośnie wraz z nadejściem sponsorów. Jeśli chcesz sponsorować nagrodę to napisz do mnie na admin(małpa)turysci.info lub gg:1008148, a opowiem o korzyściach wynikających ze sponsoringu.

marinos

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Konkurs - Wygraj wspaniałe nagrody.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2011, 08:24:12 pm »
Ciekawe, czy ktoś cos wygrał... (?)

--
usuwanie wgnieceń bez lakierowania