Zabudowa rur i przewodów komunikacyjnych na poddaszu

Zaczęty przez zelazny, Wrzesień 15, 2019, 09:32:26 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zelazny

Mam ciągnące się przewody i rury kanalizacyjne się pod sufitem. Zastanawiam się, w jaki sposób optymalnie można je zabudować?

Ryan

#1
Płyty G-K świetnei się do tego nadają. W sieci, na youtube najdziesz wiele filmików, w których majstrowie tłumaczą krok po kroku, na co należy zwracać uwagę przy tego typu pracach.
Jakie należy stosować profile stalowe (aluminiowe), jak często używać wkrętów - oraz mozna znaleźć szereg innych przydatnych informacji.

Instrukcję obsługi, w której masz krok po kroku wyjaśnione, jakich materiałów użyć wraz ze szczegółowym opisem znajdziesz pod niniejszym linkiem: https://www.siniat.pl/pl-pl/blog/buduj-z-nami-porady-montazowe/zabudowa-rur-plytami-gipsowo-kartonowymi-nida

zoja80

Rury stalowe wykorzystuje się powszechnie przy budowaniu instalacji gazowych oraz ciepłowniczych w budynkach wielorodzinnych i jednorodzinnych. Poza tym, używa się ich podczas tworzenia magazynów i innych dużych pomieszczeń, aby wzmocnić stabilność konstrukcji i jej wytrzymałość. Sprzedaż stali, jej cięcie i gięcie znajdziecie w ofercie firmy https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/ciecie-na-wymiar