Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Telefon z klasyczną klawiaturą

Zaczęty przez zbyszko, Lipiec 26, 2019, 10:32:34 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zbyszko

Są jeszcze dostępne na rynku telefony z tradycyjną klawiaturą?? Szukam takiego który miałby duży ekran i klawiaturę z przyciskami a nie dotykową na ekranie.

dorico

Ile chcesz wydać pieniędzy? Poczytaj sobie opinie instalki.pl/aktualnosci/hardware/40478-oppo-a9-2020-opinia.html wydaje mi sie, że na ten moment jeżeli chodzi o smartfony nie ma lepszej oferty. Producent co prawda jest mało znany, ale po testach OPPO A9 2020 śmiało mogę powiedzieć, że warto.

Stasz90

Aktualnie pozostają używki. Za to tanio chodzą ;p

kasiakasia

Z nowych nie pojawia się zbyt wiele... sięgnęłabym po jakiegoś klasyka jak Sony Ericsson K800i czy Nokia N95.

dorotakowalczyk

Obecnie jeszcze tylko telefony z BlackBerry mają jeszcze klawiature standardową jednak należy zauważyć że mają one stary system.  Jednak najnowsze modele oferują już androida z normalną pełną klawiaturą.
Wejdź na mojego bloga https://blogdoroty.pl

mczay

Hej, i jak, udało Ci się kupić telefon? Ja mogę polecić Ci z kolei najtańszy abonament na rynku https://otvarta.pl/ . Firma Otvarta ma w swojej ofercie również internet 5G i wprowadzili go do swojej oferty jako jedni z pierwszych. Sam zastanawiam się nad zmianą operatora.

barka

Słuchajcie, właśnie trafiłam na przegląd kabli do telefonów. No sami sprawdźcie https://kabeldotelefonu.pl/producenci-kabli/kable-hama-opinie-przeglad-oferty/btse_janj Ja nie wiedziałam, że jest tak duży wybór i wybór kabli ma tak ogromne znaczenie.