Jaki aparat telefoniczny - VoIP?

Zaczęty przez zelazny, Lipiec 31, 2019, 09:05:56 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

zelazny

Potrzebuję jakiegoś aparatu z przeznaczeniem do VoIP - możecie polecić coś z tego zakresu? Taki, przy pomocy którego można byłoby zarządzań połączeniami (np 2 lub 3 na raz).

Wilm

#1
Cóż, przede wszystkim spełni stawiane przed nim wymagania. W sprzedaży dostępne są różne modele o zróżnicowanych funkcjonalnościach.

Proponuje sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: http://www.inteligentneprodukty.pl/ - mają tam dosyć duży wybór z tego zakresu modeli zarówno budżetowych do podstawowych funkcji, jak i tych specjalistycznych. Do obsługi swoistego call center.

zoja80

Wybór telefonu powinien zależeć od naszego zapotrzebowania. Ja na przykład długo szukałam swojego idealnego telefonu, który sprosta mojemu oczekiwaniu. Jestem miłośniczką fotografii, dlatego zależało mi na smartfonie , który ma bardzo dobry aparat. Siostra poleciała mi ostatecznie, żebym zdecydowała się na iPhone. Tutaj znalazłam ciekawą ofertę https://idream.pl/ .

mczay

Ogólnie ja myślę o tym by w końcu zmienić operatora komórkowego, ale teraz jest tak wiele tych ofert, że ciężko jest mi wybrać coś odpowiedniego. Nawet nie tak dawno natrafiłam na  https://otvarta.pl/ , widziałam, że mają niedrogi abonament i dodatkowo oferują Internet 5G. Korzystaliście może z ich usług?

barka

Bez względu na to, jaki telefon wybierzesz - pamiętaj takze o odpowiednio dobranej ładowarce. Na stronie https://mocneladowarki.pl/a/jyij,jakie-sa-najnowsze-trendy-w-ladowarkach-do-smartfonow znajdziesz wpis, który z pewnością cię zainteresuje i pomoże podjąć decyzje.