Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Program magazynowy

Zaczęty przez Longint1, Sierpień 23, 2017, 03:09:51 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Longint1

Jeżeli szukasz skutecznego oprogramowania, które pomoże Ci zorganizować pracę w magazynach to zapoznaj się z ofertą programu magazynowego LoMag.

Program LoMag jest niezawodnym narzędziem, z powodzeniem wykorzystywanym przez małe i średnie przedsiębiorstwa. Jest prosty w obsłudze i posiada wszystkie funkcje, niezbędne do sprawnego działania magazynu.

Główne zalety programu:
- tworzenie dokumentów: PZ, WZ, przecena, remanent, korekta, arkusz spisowy
- projektowanie własnych etykiet
- tworzenie raportów
- segregacja i numeracja dokumentów
- obsługa kolektorów danych, drukarek etykiet, czytników kodów kreskowych

Koszt oprogramowania to tylko 80 zł!

Sprawdź sam, co jeszcze oferuje program magazynowy LoMag na: lomag.pl

Wilm

Ze swojej strony polecam system WMS, zdecydowanie warto jest wprowadzić to oprogramowanie w swojej firmie bo ma wiele dobrych funkcji takich jak
przyjęcie towarów
lokalizacja towarów
wydania towarów
zwroty
przesunięcia magazynowe
inwentaryzacja
kontrola jakościowa i ilościowa
etykietowanie
paletyzacja automatyczna
co-packing
konsygnacja
Które są moim zdaniem totalnie niezbędne w nowoczesnych przedsiębiorstwach: http://www.logistykawpolsce.pl/aktualnosci/system_wms_%E2%80%93_kompleksowe_i_profesjonalne_zarzadzanie_magazynem,221.html Więcej informacji znajdziecie na tej stronie.

spinka

ciekawy program, szukam takiego czegoś

nata

Teraz można zarządzać magazynem zdalnie i taki  magazyn online sprawnie działa dzięki zintegrowaniu magazynu z rejestrem dokumentów zakupowych i sprzedażowych. Dzięki niemu zawsze wiadomo komu i kiedy został sprzedany dany towar oraz od kogo został on kupiony.

ciri

Ostatnio dzięki takim wątkom znalazłam tę stronę https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-magazynowe-1730.html . Nie wiedziałam że można online zamówić regały a już tym bardziej że będą one tak solidne. Wcześniej kupowałam regały w marketach i co roku musiałam je wymienić

mczay

Jestem za tym, aby korzystać z takich programów, no ale prawda jest taka, że sam program nie będzie w stanie wiele zdziałać. Ale wiadomo, że nic nie zastąpi pracy wielu osób, jak i jednocześnie nic nie zastąpi maszyn. A takich możecie szukać sobie bezpośrednio u producentów lub u różnych firm. Polecam zainwestować sobie w owijarki do palet .

zoja80

Aktualnie jestem w fazie poszukiwania doświadczonej firmy informatycznej, która pomoże wprowadzić innowacyjne technologie w mojej firmie logistycznej. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o firmie https://x-one.pl/ która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań. Czy ktoś miał już doświadczenie z X-One? Jakie są Wasze opinie na temat ich usług i podejścia do klienta? Będę wdzięczna za wszelkie informacje i rekomendacje!