Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Optymalizacja pracy w firmie

Zaczęty przez Hexi, Sierpień 19, 2011, 10:03:40 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hexi

Witam
Czy ktoś na forum mam może własną firmę? Bo potrzebuję opinii w sprawie zlecenie zewnętrznej firmie przeprowadzenie szkolenia moich programistów. Czy ktoś zna i może mi polecić inne firmy niż www.bnsit.pl bo wydaję mi się , że ich oferta jest zbyt droga.. Pozdrawiam

danello


pabo

korzystałem z firmy www.bnsit.pl i ogólnie jestem zadowolony . przedmówcę prosiłbym o przesłanie oferty na fenix26@tlen.pl porównam sobie :)

zoja80

Niezastąpioną formą jest kształcenie pracowników. Wiele firm prowadzi własne szkolenia czy warsztaty dla swoich zespołów. Myślę, że warto skorzystać ze wskazówek zawartych w https://uxupgrade.pl/szkolenia/prowadzenie-warsztatow-ux . Najważniejsza jest przecież motywacja uczestników szkolenia oraz efekty przeprowadzonych warsztatów. A więc nie zaszkodzi poszerzyć horyzonty.

wilhelmdilthey

A co powiecie, żeby oprócz szkoleń zainwestować w jakieś profesjonalne narzędzia do identyfikacji mocnych stron u pracowników? U nas całkiem ciekawe wyniki dał test Gallupa. Ktoś z działu HR przeczytał on nim na https://www.casfera.pl/test-gallupa-czy-warto-go-zrobic/ i po rzuceniu propozycji zapisów na taki test talentów zgłosiło się całkiem sporo chętnych. Wiedza o mocnych stronach każdej osoby na pewno pomoże w umieszczeniu ich w rolach, które w pełni wykorzystają swoje talenty. Tego typu testy można też wykorzystać podczas procesu rekrutacji, aby znaleźć wykwalifikowanych kandydatów, którzy będą dobrze pasować do stanowiska i kultury pracy w Waszej firmie.