Jakie okulary do prowadzenia samochodu

Zaczęty przez Wilm, Sierpień 08, 2019, 10:01:04 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wilm

Jakie byście polecili mi okulary do prowadzenia samochodu?

Czy warto inwestować w okulary z antyrefleksem?

Zadra

#1
Antyrefleks sie przydaje jeśli głównie pracujesz przy komputerze. W takim przypadku warto jest zainwestować. Jeśli potrzebujesz jedynie do samochodu to sugeruję patrzeć się na dobre filtry. Tak wiec nie kupuj sobie tanich okularów z bazarku czy z sieciowych sklepów, bo nie ma co oczekiwaćze okulary za 20 czy za 30 zł będą miały dobre filtry. Lepiej jest zainwestować w porzadne okulary dobrej firmy. Zadbasz tym samym o oczy.

Obecnie bardzo dobre promocje zarówno na oprawki i szkła ma sieć salonów optycznych Trendy Opticians.Warto byłoby się tam wybrać.

messi

Przecież nie da się doradzić takich tematów bez badania wzroku.
Mogę Ci polecić tylko taki kierunek - https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne
Czyli zamówienie w sieci, ale najpierw musisz ustalić, jaki masz problem.
Kiedy ostatnio sprawdzałaś wzrok? No właśnie...

zoja80

Według mojej opinii ważne jest to, aby okulary były dokładnie dobrane do nasze wady wzroku. w tym celu warto umówić sie do specjalisty, który dokładnie nas zbada i dobierze odpowiednie szkła korekcyjne. Ze swojej strony mogę polecić ten gabinet okulistyczny https://blikpol.pl/ . Pracują tam wykwalifikowane osoby z indywidualnym podejściem do pacjenta. Co dla mnie ważne lekarz, który mnie prowadzi zawsze wszystko mi wyjaśni i odpowie na moje pytania.