Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Internet mobilny

Zaczęty przez mczay, Lipiec 31, 2023, 08:32:05 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

mczay

Cześć! Od jakiego dostawcy bierzecie internet? Interesuje mnie głównie mobilny, bo mieszkam w małej miejscowości i nie ma tutaj raczej sieci kabli, a o światłowodach to mówią tylko w legendach ;) Z tego co widziałem, to wiele sieci teraz ma taki internet w ofercie, trafiłem między innymi na operatora  https://otvarta.pl/ - czy ktoś korzystał z ich usług i może powiedzieć coś więcej na ich temat?

zoja80

Wkrótce przeprowadzam się do nowego mieszkania i jedną z rzeczy, której muszę się teraz zająć, jest wybór dostawcy Internetu. Słyszałam o wielu różnych dostawcach i opcjach, ale nie jestem pewna, którą wybrać. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z różnymi dostawcami Internetu w okolicy? Jakie są Wasze opinie na ten temat? Chętnie poznałabym Wasze sugestie i rady. Na razie znalazłam fajną porównywarkę Internetu https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny/24 która wydaje się być pomocna przy przeglądaniu różnych ofert.

kaszka

To jeśli nie ma światłowodu to może oferta na internet radiowy? Taką technologią także mieć szybki internet, bez zrywania połączenia. Zobaczcie na https://fiberlink.pl/internet-radiowy/ z jakiej oferty w tym zakresie warto skorzystać jeśli się mieszka w Małopolsce i okolicach. Firma dostarcza internet zarówno w Krakowie, Wieliczce jak i innych miejscowościach.