Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Szkolenia w firmie

Zaczęty przez Hexi, Sierpień 23, 2011, 01:11:37 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hexi

Witam
Domyślam się, że nie ma tu za wiele osób , które mi mogą pomóc ale wole zapytać w końcu to forum wielotematyczne. Mam swoją małą firmę i chce zorganizować swoim programistą szkolenie dotyczące przyśpieszenia pracy. Czy lepiej im zafundować szkolenia z zakresu optymalizacji pracy czy lepiej szkolenie dot. programowania? Co lepiej im się przyda i poprawi prace? Mam firmę od znajomego www.bnsit.pl  Czy ktoś ich może zna i może polecić?

SaliMali

Najlepsza byłaby firma, która specjalizuje się w szkoleniach z branży IT, u mnie w pracy, kiedy wysyłają elektryków na dodatkowe kursy, czy szkolenia elektryczne to zazwyczaj wybierają firme, która znana jest w tego typu rodzaju szkoleń.

mattyy

Ja się zastanawiam nad szkoleniem CFA Niestety w mojej firmie tylko nielicznym zafundowali ten kurs. Jak myślicie czy samemu finansować taki kurs czy może poczekać na "swoją kolej" na szkolenie?

szwagier

Najlepsze będą szkolenia językowe i te związane z optymalizacją czasu pracy.

felix

#4
Wszystko zależy od rodzaju prowadzonej działalności, wielkości firmy i jeszcze wielu innych czynników. U mnie w firmie każdy manager przechodził szkolenia, związane z zarządzaniem i finansami. Na tej stronie są informacje o takich szkoleniach: http://www.academyofbusiness.pl/pl/rozwiazania-dla-firm,19/

m.in. "Zwiększanie efektywności zespołów zarządzających". Takie szkolenia nastawione są rzeczywiście na praktyczne aspekty. Przydają się głównie przy dużych projektach lub w firmach, które przechodziły fuzje.

Gumi

U mnie w firmie wszyscy przechodzą różnorakie szkolenia kilka razy w roku.

inera

A jakie szkolenia z zakresu zarządzania byście polecili?

ciri

Zdecydowanie godny uwagi jest trening mocnych stron. W środowisku biznesowym wiele się ostatnio o nim mówi, ma podobno niezwykłe działanie jeśli chodzi o wpływ na  poziom satysfakcji pracowników i ich efektywność. Proszę:  http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ , stąd doczytasz sobie szczegóły

Garbo

Jeśli szukacie dobrych szkoleń i kursów to polecam zajrzeć na stronę Nadbałtyckiego Centrum Edukacji . To znany organizator edukacji dorosłych. Ma ofertę zarówno dla firm, które szukają ciekawych kursów doszkalających dla swoich pracowników, jak i dla osób prywatnych, które na własną rękę chcą zdobyć nowy zawód lub zwiększyć swoje kwalifikacje. Znajdziecie u nich szkoły zawodowe, szkoły  medyczne, Akademię Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego, Studium Pracowników Medycznych i Społecznych, a także Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Wybór szkoleń jest bardzo duży, a poziom ich wysoki. Mają świetną kadrę i dobrze opracowany program.

wilhelmdilthey

Także uważam, że szkolenia są ważne. Co więcej, jestem zdania, że w przypadku nauczycieli i dyrektorów szkół, są one w szczególności istotne. Sami chyba domyślacie się, że takie osoby powinny być na bieżąco, ze wszystkimi regulacjami i innymi zmianami. Dlatego uważam, iż dobrze, że są szkolenia jak te od https://ecrklex.pl/ tej firmy. Dzięki temu odpowiednie osoby mogą zdobyć potrzebne informacje, a placówki szkolne mogą działać w sposób prawidłowy.  Polecam zajrzeć na tę stronę i dowiedzieć się więcej!

zoja80

W naszej firmie jest taki zwyczaj, że możemy zgłaszać tematy szkoleń, które nas interesują. Jeśli chętnych jest więcej, wtedy firma organizuje szkolenie. Dzięki temu mamy możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji według naszych potrzeb. A ponieważ jesteśmy agencją eventową, to niektóre szkolenia są bardzo ciekawe. Ostatnio mieliśmy okazję zapoznać się z tematyką https://ironsky.pl/czy-musze-miec-kurs-na-drona-po-co-mi-szkolenie-na-pilota-drona-z-kategorii-szczegolnej-nsts-01-czyli-vlos-do-4kg-jakie-sa-inne-krajowe-scenariusze-standardowe-nsts/

mczay

Jeśli firma nie organizuje ci szkoleń to może zastanów się nad tym, żeby zapisać się na jakieś na własną rękę. Ja znalazłem dla siebie ciekawe szkolenie zarządzanie projektem szkolenia i planuje się na nie zapisać w tym roku. Będzie to pierwszy krok do zmiany mojego stanowiska pracy.

Garbo

Teraz jest dużo szkoleń na rynku - jest w czym wybierać.

Lady

U nas w firmie korzystam ze szkoleń organizowanych przez Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. Mają tam bardzo bogatą ofertę szkoleń dla branży budowlanej. Ostatnio kilka osob wysłaliśmy na szkolenia dla operatorów maszyn roboczych - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-operatorow-maszyn-roboczych/. Bardzo porządne szkolenia, ze świetnymi instruktorami i programem, który faktycznie pozwala zdobyc praktyczne umiejętności.