Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Promocja apteki

Zaczęty przez kaszka, Listopad 23, 2011, 12:34:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kaszka

dokładnie, utrudniają życie aptekarzom :/ ale w zeszłym roku można było jeszcze podziałać :)
za to już w tym roku skorzystałam z oferty firmy http://www.mistrzowieszeptow.pl/ w sprawie promocji innej działalności , także serdecznie dziękuję za namiar bo efekty widzę spore, a o to chodziło :)

wypycho

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest właśnie marketing w internecie: pozycjonowanie + reklamy google AdWords. Ciągle słyszy się, że wszyscy wyszukują w Internecie leków, sprawdzają ich działanie, zastosowanie itd. Dlatego myślę, że to strzał w dziesiątkę - dać się wyszukać potencjalnym Klientom. A promocje w aptekach - też są ważne, ale najpierw ktoś musi do Państwa trafić, żeby z niej skorzystać....

Modyssssstka

Promocja w internecie to w dzisiejszych czasach konieczność, niezależnie od tego, czy prowadzi się aptekę, sklep obuwniczy czy biuro rachunkowe. Ale przy tym nie powinniśmy rezygnować z tradycyjnych form reklamy, jak właśnie ulotki. Dobrą metodą jest też obklejenie samochodu właściciela naklejkami z nazwą apteki, adresem i stroną www.

wypycho

Można też zadbać o marketing szeptany;) I wykorzystać dodatkowe atuty apteki np. szybką wysyłkę, gratisowe próbki, karty stałego klienta itp.

szwagier

Dokładnie, reklama aptek jest uregulowana prawnie. Lepiej dowiedz się co można a co nie.

felix

Zgadza się, promocja aptek jest mocno utrudniona, także w zakresie pozycjonowania i reklamy w internecie.

jamie

Łatwiej w tej branży będzie z pozycjonowaniem jednak.

SaliMali

Zanim zaczniesz pozycjonować, sprawdź czy Twoja strona jest do tego odpowiednio przygotowana. Dobra strona, to strona zoptymalizowana, a takie tworzy m.in. firm zajmująca sie tworzeniem stron z Katowic. Kiedy strona jest odpowiednio przygotowana pozycjonowanie jest efektywniejsze.

lemur

Wiecie co, nieprzypadkowo podbijam ten wątek. Nie wiem czy słyszeliście, ale w DOZie mają rewelacyjną akcję zniżkową dla seniorów. Osoby +60 mają u nich w wybranych godzinach zniżkę 20%