Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Marketing na social mediach?

Zaczęty przez Radek89, Grudzień 18, 2019, 09:07:09 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Radek89

Marketing na social mediach?
jak zacząć budować swoją markę na social mediach?

fragmaj

#1
Cytat: Radek89 w Grudzień 18, 2019, 09:07:09 AM
Marketing na social mediach?
jak zacząć budować swoją markę na social mediach?

Jasne, ze tak Szczególnie jeśli zależy CI na dojściu do wielu klientów.  Obecnie praktycznie kazda firma, która jest nastawiona na młodego klienta ma profil na jednym z mediów społecznościowych takich jak
facebook
instagram
czy twitter
https://shineonagency.pl/prowadzenie-fanpage-na-facebooku-i-instagramie/

Dzieki temu mozna na przyklad oferować ciekawe promocje czy dawać informacje o promocjach jakie oferuje firma.

Jeśli chcesz aby było to poprowadzone profesjonalnie, polecam kontakt z firmą, która zajmuje się prowadzeniem takich kampaniii. Jak Shineonagency.

ciri

Najlepiej zacząć od zdobycia wiedzy na czym polega marketing na social mediach oraz co wpływa na zasięgi -są one bardzo ważne w kontekście trafiania z naszą ofertą do odbiorców. Tutaj http://intbau.eu/wplywa-zasiegi-instagramie/ temat zasięgów na instagramie został szerzej opisany

wilhelmdilthey

Słuchajcie, mój stary lokal miał przed zamknięciem całkiem dobrze prosperujące profile na social mediach i chciałbym to teraz jakoś wykorzystać przy reaktywacji biznesu. Czym przyciągnąć klienta do restauracji po ponownym otwarciu? Myślicie, że warto nagrać jakiś filmik promocyjny, czy się to zupełnie nie opłaci i lepiej wrzucić samego posta z grafiką? Na https://www.restaumatic.com/blog/jak-przyciagnac-klienta-za-pomoca-promocji/ czytałem też, że warto wrzucić jakieś promocje czasowe i nie wiem, czy zorganizować to tylko w lokalu, czy w dostawie też powinny obowiązywać? Będzie w stanie mi ktoś doradzić?

mczay

Trudne pytanie, w zasadzie jeśli jest możliwość to warto w obie te rzeczy zainwestować. Pamiętaj także o content marketingu, jest to potężne narzędzie marketingowe. Z tego artykułu https://www.m-finanse.pl/jak-osiagnac-sukces-na-instagramie-dowiedz-sie-juz-dzis dowiesz się jakie treści tworzyć, by przyciągały tłumy.

Rywall

Bardzo ważnym aspektem marketingu jest bycie aktywnym w mediach społecznościowych - https://www.tczewska.pl/artykul/22853,czy-warto-inwestowac-w-marketing-w-social-media Zbuduj obecność firmy na platformach społecznościowych, które są popularne wśród Twojej grupy docelowej. Regularnie publikuj treści, angażuj się w rozmowy z obserwującymi, odpowiadaj na komentarze i pytania. Stwórz atrakcyjny i spójny wizerunek marki na wszystkich platformach społecznościowych.

zoja80

Witam, co brac pod uwagę wybierając ofertę agencji marketingowej? Zalezy mi na rozpromowaniu biznesu w social mediach. Co sądzicie o tym https://premium-consulting.pl/marketingowe-warsztaty-strategiczne/ ? Zachęcam do dyskusji i komentowania, pozdrawiam.