Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Księgowość online

Zaczęty przez felix, Czerwiec 29, 2014, 07:23:21 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

felix

Czy ktoś z was korzysta może z księgowości online? Jak oceniacie taką formę prowadzenia księgowości dla firmy? Z tego co widzę to np. takie biuro rachunkowe ma w swojej ofercie abonamenty księgowe, które wychodzą znacznie taniej niż w tradycyjnym biurze rachunkowym.

Piszcie, jeśli korzystacie z jakiegoś systemu online, tzn. z biura rachunkowego, które rozlicza waszą firmę przez internet.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Żona planuje założyć działalność gospodarczą i zastanawia się w jaki sposób najlepsze będzie prowadzenie księgowości.

Konrado23

Ja korzystam już prawie od 2 lat z księgowości w wfirma.

jamie


pierniczka

Od jakiegoś czasu korzystam z ksiegowości Jaworzno. Jestem bardzo zadowolona z tego jak Teresa Sykulska, która prowadzi to biura rachunkowe, zajmuje się moimi finansami - wszystko jest rozliczone dobrze i na czas.

lemur

Bardzo polecam Wam biuro rachunkowe https://biurorachunkowe.lubin.pl z Lubina, pełen profesjonalizm.

zoja80

Wiele firm woli mieć pewność, że ich poufne dane finansowe są bezpieczne. Biura rachunkowe stacjonarne zwykle inwestują w odpowiednie środki bezpieczeństwa, takie jak systemy zabezpieczeń fizycznych i cyfrowych, co daje klientom dodatkową pewność. Klienci mogą preferować biura rachunkowe stacjonarne ze względu na możliwość śledzenia postępów pracy osobiście. Może to być ważne szczególnie dla tych klientów, którzy lubią mieć kontrolę nad swoimi finansami i chcą regularnie monitorować ich stan. Podsumowując, biura rachunkowe stacjonarne mają wiele zalet, które mogą przekonać przedsiębiorców do wyboru ich usług. Dostęp do osobistego kontaktu, spersonalizowane podejście, stabilność i lokalna wiedza to tylko kilka z wielu korzyści, jakie mogą oferować takie firmy. https://bdbconsulting.pl/