Aktualności:

Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!

Menu główne

Współpraca z agencją pracy tymczasowej

Zaczęty przez kosek14, Styczeń 04, 2021, 01:34:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosek14

Współpraca z agencją pracy tymczasowej na tak, czy na nie waszym zdaniem, szczególnie w perspektywie ewentualnego zamknięcia gospodarki w następnym roku. Chciałbym też porozmawiać o waszych dotychczasowych doświadczeniach.

Maciuszek78


Pracowałem kilka razy, dzięki nim https://apsprofit.pl/ na kontraktach zagranicznych i szczerze mówiąc płacą terminowo, nie robią problemów formalnych. Lista fajnych pracodawców. Wiadomo, że koszty pracy w Polsce to jakiś absurd, więc trzeba kombinować.

barka

Jak najbardziej warto podjąć współpracę z agencją pracy tymczasowej. Zarówno jako pracodawcy jak i pracownicy. Tylko zwracajcie uwagę na jakość świadczonych usług. Z tego co wiem, to MG Solutions cieszy się bardzo dobrą renomą.

ciri

Ja myślę, że łatwiejsza do znalezienia jest praca Gdańsk poprzez ogłoszenia w serwisie internetowym niż przez agencje pracy. Poza tym też chodzi o zarobki - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy jest zdecydowanie lepszą opcją

Kaska

Ja uważam, że lepiej samemu poszukać pracy. Teraz jest mnóstwo ogłoszeń, więc po co oddawać prowizje jakiejś agencji? Wystarczy zrobić CV, przeglądać ogłoszenia i odpowiadać na oferty. Tu są fajne sposoby na aktywne szukanie pracy https://synergia.wz.uw.edu.pl/artykuly/aktywne-szukanie-pracy-jak-sie-do-tego-zabrac/ Można tez zrobić sobie profile na linkedin, goldenline i może ktoś się do nas odezwie :)

zoja80

Nie mam zbyt dobrych skojarzeń z agencjami pracy tymczasowej, jednak jeśli ktoś poszukuje dorobić na umowę cywilnoprawną, to znajdzie tam oferty. W przypadku poszukiwania pracy etatowej dla specjalisty, czy pracownika wyższego szczebla lepszym rozwiązaniem są agencje rekrutacyjne. Ogłoszenia o pracę można znaleźć na stronie: https://antal.pl gdzie dostępnych jest ponad 200 ofert.